حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تولید و پخش بیش از 52544 دقیقه برنامه با موضوع رمضان از صدا و سیمای فارس

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

تولید و پخش بیش از 52544 دقیقه برنامه با موضوع رمضان از صدا و سیمای فارس

رمضان ماه مغفرت، ماه مهمانی و بندگی بندگان صالح پروردگار پایان یافت و تلاش و فعالیت دست اندرکاران ویژه برنامه های تولیدی این ماه مبارک ماندگار شد.

صدا و سیمای فارس با تولید بیش از 52544 دقیقه ویژه برنامه های خاص، در این ایام مبارک با روزه داران همراه بود و عبادت و اخلاص و بندگی مردم روزه دار و مومن استان را در مناسبت ها و مراسم های مختلف به نحو مطلوبی به تصویر کشید و به سمع و نظر مخاطبان جهان رساند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای فارس،حوزه سیما در قالب 98 عنوان برنامه در 1690 قسمت به مدت 517 ساعت (31014 دقیقه )، حوزه صدا در قالب 79 عنوان برنامه در 486 قسمت، به مدت 348 ساعت (20902 دقیقه )، حوزه خبر 804 خبر به مدت 628 دقیقه با ارسال 34 گزارش تصویری، بارگذاری 485 خبر و گزارش خبری در سایت خبرگزاری صدا و سیما، پخش 183 خبر تلویزیونی، پخش 102 خبر رادیویی با رویکرد امیدآفرینی، خودباوری، ایجاد نشاط در جامعه و گره گشایی از مشکلات محرومان با بسیج تمامی امکانات و استفاده مناسب از ظرفیت نیروی انسانی خلاق و پرتلاش سعی نمود در امور خیر و دستگیری از نیازمندان جامعه و همچنین انعکاس مناسک عبادی و سیاسی مردم در لیالی پربرکت قدر و پوشش مناسب راهپیمایی روز جهانی قدس، جریان سازی رسانه ای تاثیرگذاری را ایجاد نماید.

در برنامه تلویزیونی افطار با عنوان "مهمونی" که از برنامه های ویژه این مرکز در ایام ماه مبارک رمضان بود با کمک خیرین استان مبلغ 11/500/000/000 تومان (یازده میلیارد و پانصد میلیون تومان) جمع آوری، 20 نفر زندانی آزاد و کمک های مردمی برای مداوای 20 بیمار صعب العلاج توسط خیرین جمع آوری شد.

تولید و پخش 9 برنامه تلویزیونی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) با عنوانجشن رمضان به مدت 405 دقیقه از دیگر اقدامات سیمای فارس در ماه مبارک رمضان بود.

در این ایام سیمای مرکز فارس در 12 شبکه ملی و بین المللی   به مدت 4219 دقیقه (70 ساعت) و صدای مرکز فارس به مدت 57 دقیقه با شبکه های سراسری رادیو ارتباط زنده برقرار نمودند.

واحد خبر صدا و سیمای فارس نیز با تولید و پخش سلسله گزارش های متناسب با موضوع رمضان از جمله بیان آداب و رسوم و فرهنگ هر منطقه در کنار اطلاع رسانی های معمول نقش آفرین بود که اوج این اقدام در لیالی قدر و همچنین در روز جهانی قدس رقم خورد .

فضای مجازی صدا وسیمای فارس به عنوان رسانه ای نوین با پویش سراسری افطاری "ساده " و دریافت هزاران فیلم از سراسر استان، برگزاری پویش مردمی حمایت از قدس، برگزاری پویش ارسال عکس ویژه نماز عید فطر،تولید و انتشار 110 پوستر برای معرفی برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی،گلچین، تولید و انتشار 220 پست مربوط به آیتم های ویژه سیما، انتشاردعای هرروز ماه مبارک رمضان در قالب های مختلف، تهیه عکس نگاشت از منویات مقام معظم رهبری درخطبه های عید فطر سال 97، تامین و تولید ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان و استفاده حداکثری از تولیدات موجود آرشیو مرکز، آگاهی بخشی در قالب آموزش احکام ویژه ماه مبارک رمضان، میزان زکات فطریه،زمان پخش ویژه برنامه ها، اعلام مسیر راهپیمایی شهرستانهای استان علاوه بر اعلام مسیر راهپیمایی شیراز در فضای مجازی، ترغیب برای شرکت در راهپیمایی روزجهانی قدس و انتشاردعوت شخصیت های استان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس و ...، تولید گزارش هایی در قالب شهروند خبرنگار در روز قدس،دریافت تصاویر ارسالی از مخاطبان در روز قدس انتشاردرکانال های معاونت فضای مجازی مراکز استان ها پس از ارزیابی و بررسی آثار در معاونت فضای مجازی مراکز، پخش زنده راهپیمایی روز قدس از همه شهرستان ها، نقش مکمل و قابل توجهی در اطلاع رسانی، تولید و انتشار برنامه ها ایفا نمود.

در مجموع در چهار حوزه تولیدی به تعداد 2980 قسمت (برنامه و خبر) بیش از 875 ساعت ( 52544 دقیقه) به موضوع پرداخته شده است.


778.jpg

نماز ظهر و عصر به امامت آیت الله دژکام

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

نماز ظهر و عصربه امامت آیت الله دژکام نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز در مسجد سلمان فارسی صدا وسیمای فارس برگزار شد.


تشکر و قدردانی استاندار فارس از مدیرکل مرکز

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

تشکر و قدردانی استاندار فارس از مدیرکل مرکز


5444.jpg

IMG_3127.JPG

IMG_7143.JPG

IMG_7216.jpg

IMG_7184.jpg

IMG_7162.jpg

IMG_7151.jpg

IMG_7142.jpg

IMG_5555.jpg

644.jpg

اسلایدشو تستی

سایبان مهر

Loading the player...
برنامه سایبان مهر روزهای شنبه تا سه شنبه، ساعت 09:00 به مدت 9:45 دقیقه بصورت زنده از صدای مرکز فارس پخش می شود.
با توجه به اهمیت خانواده، تحکیم جایگاه زن، مقام و منزلت مادر، نظم و برنامه ریزی در محیط خانواده، احترام به والدین و حقوق دیگران لزوم تهیه و تولید این برنامه را در صدای مرکز فارس میسر ساخته و سعی شده الگویی مناسب از خانواده های ایرانی را ارائه نماید.  
این برنامه موضوع محور است و هر روز به موضوعی خاص پیرامون خانواده می پردازد. محوریت موضوعی برنامه عبارتند از: چگونه به تربیت فرزندان خود بپردازیم، جایگاه تغذیه در خانواده، چگونه با کودکان خود رفتار کنیم ، جایگاه حقوق خانواده ها و ...
کارشناس برنامه به سوالات مخاطبان پاسخ می دهد و گزارشگر نیز با مردم، درباره موضوع برنامه گفتگو می کند و افراد از این طریق نیز سوالات خود را در رابطه با موضوع مطرح شده بیان می کنند.
 
تاریخ تولید: 1397

تهیه کننده:  اسماعیل حسین زاده

گوینده : فهیمه ابراهیم زاده

نویسنده : اسماعیل حسین زاده

گزارشگر طیبه زارع


image_2018_05_20-08_25_18_994_KEl.png

محله جوانی

محله جوانی ویژه برنامه جوانان رادیو فارس روز شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:30 از رادیو فارس پخش می شود.
این برنامه درحوزه ی جوانان فعالیت میکند و بخشهای مختلفی را شامل میشود مانند : نمایش ، مسابقه ، بخشی دربارهی مشاغل و جوانان ، معرفی کتاب و جوانان نخبه ی استان فارس.
موضوعات ِ مختلف در این برنامه به صورت ِ غیرمستقیم بررسی میشود و دیدگاههای مختلفِ افراد ِ جامعه درباره ی این موضوعات مطرح میگردد.
Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: محسن قاسم زادگان
گوینده: مریم طالبی
نویسنده: آسیه امام رضایی

گزارشگر: مجتبی فرخنده

تاریخ تولید: 1397

سلام کاکو

Loading the player...

برنامه رادیویی سلام کاکو که شنبه تا چهارشنبه از ساعت 07:10 تا 8 بطور زنده و مستقیم از رادیو فارس پخش می شود.
سلام کاکو که رویکردی اطلاعاتی آموزشی دارد شامل گزارش ازسطح شهر مرتبط با موضوع روز- بخش ورزش- کارشناس تغذیه- میزخبرهای استان- خبرهای ورزشی- ارتباط با یکی از شهرستان های استان فارس- بخش طنز اجتماعی – ترافیک- هواشناسی- پخش تلفن ها و پیام های مخاطبان وارتباط با یکی از مسئولان مرتبط با موضوع برنامه است.
هدف این برنامه ایجاد فضای بانشاط صبحگاهی و روحیه کار و تلاش و تاثیرگذاری بر رفتارهای اجتماعی است که توسط دو گروه برنامه ساز رادیویی تهیه و پخش می شود.

تاریخ تولید: 1397

تهیه کنندگان: قاسم زادگان و رنجبر

گوینده: ابراهیم زاده
نویسندگان: طالبی و امینی
گزراشگران: جعفریان و کیانی


دیدار دکتر مرادیان رئیس مرکز اورژانس استان فارس با مدیرکل مرکز

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

دیدار دکتر مرادیان رئیس مرکز اورژانس استان فارس با مدیرکل مرکز

دیدار دکتر مرادیان رئیس مرکز اورژانس استان فارس با مدیرکل مرکز