Content with tag بند ناف.

راه یابی اثر فیلمسازان شیرازی به جشنواره بین المللی فیلم کانزاس

شیراز/خبرگزاری صداوسیما/فرهنگی هنری مذهبی

راه یابی اثر فیلمسازان شیرازی به جشنواره بین المللی فیلم کانزاس

راه یابی اثر فیلمسازان شیرازی به جشنواره بین المللی فیلم کانزاس
عروسک چینی بابا " و " بند ناف " به جشنواره بین المللی فیلم کانزاس، راه یافتند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس،گفت: فیلم های کوتاه "عروسک چینی بابا " و " بند ناف " ساخته علی زارع قنات نوی و " زندگی دیگران " ساخته بهاره احمدی بعنوان نمایندگان ایران در شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم Ozark Foothills FilmFest(OFFF) که خرداد امسال در ایالت کانزاس آمریکا برگزار میشود، حضور خواهند داشت .
سید علی اضغر محدث افزود: انیمیشن "عروسک چینی بابا" اقتباسی از داستان کوتاه عروسک چینی بابا نوشته هوشنگ گلشیری است و به روایت دختری می پردازد که زندانی و کشته شدن پدر نویسنده اش را بوسیله عروسک های مادرش بازگو می کند.
وی افزود: این انیمیشن پیش از این جوایز بهترین انیمیشن از جشنواره vetersns استرالیا ، جشنواره کائوشینگ هنگ کنگ ، ، جشنواره بلاروس و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از جشنواره viwester سوییس را کسب کرده است.
مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس،گفت: فیلم کوتاه "بندناف" نیز در گونه تجربی است و به روایت زنی می‌پردازد که ماجرای از دست دادن نوزادش را بازگو می‌کند.
وی افزود: همچنین انیمیشن " زندگی دیگران " ساخته بهاره احمدی به روایت دختر جوانی می پردازد که در پی از دست دادن امید خود برای ادامه زندگی ، در شرایط جدیدی قرار می گیرد

Your Rating
Average (0 Votes)
The average rating is 0.0 stars out of 5.