سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | دوشنبه، ۲ خرداد ۱۴۰۱

380 برنامه ساز و خبرنگار در قالب 95 گروه رسانه ای راهپیمایی روز جهانی قدس در فارس را پوشش میدهند. - نمایش محتوای خبر

 

 

380 برنامه ساز و خبرنگار در قالب 95 گروه رسانه ای راهپیمایی روز جهانی قدس در فارس را پوشش میدهند.

380 برنامه ساز و خبرنگار در قالب 95 گروه رسانه ای راهپیمایی روز جهانی قدس در فارس را پوشش میدهند.

 

 

 

صداوسیمای فارس حضور مردم شیراز و استان فارس در راهپیمایی روز جهانی قدس را به طور گسترده از شبکه های استانی و ملی پخش خواهد کرد .

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای فارس ، معاون سیمای مرکز فارس با بیان اینکه پوشش همه جانبه ای از حضور مردم فارس در راهپیمایی روز جهانی قدس از طریق سیمای فارس صورت خواهد گرفت افزود :  با استفاده از 17 دوربین حضور مردم شیراز در راهپیمایی روز جهانی قدس پوشش تصویری می شود.

علیرضا باغبانمنش ادامه داد : یک گروه هم به شهرستان سپیدان اعزام می شود تا راهپیمایی مردم مناطق شمال غرب استان را در راهپیمایی روز قدس به تصویر بکشد.

 معاون سیمای مرکز فارس اضافه کرد : ویژه برنامه «با قدسیان» چهارشنبه و پنج شنبه 7  و 8 اردیبهشت ساعت 21:15 و جمعه 9 اردیبهشت  ساعت 9 صبح  به صورت زنده روی آنتن سیمای فارس می رود تا به پیشواز حضور مردم فارس در راهپیمایی روز جهانی قدس برود.

وی گفت : ارتباط زنده تصویری با شهرستان های مختلف استان برای انعکاس راهپیمایی مردم مناطق مختلف فارس در راهپیمایی روز قدس از دیگر برنامه های شبکه فارس به مناسبت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان است.

باغبانمنش افزود : پخش متناوب تصاویر دریافتی از راهپیمایی مردم فارس در روز جهانی قدس در بین برنامه های شبکه فارس پس از برگزاری راهپیمایی در جدول پخش برنامه های سیمای این مرکز قرار دارد.

معاون سیمای فارس افزود : پخش مستند های «ارض قدس» ، «دیرالزور تا قدس» ، «منفی 25 » ، مستند «قصه گویی» و سرودهای «بشنو از قدس» و «حی علی الثوره» و موشن گرافی به همراه گزارش های متعدد مردمی از دیگر برنامه های شبکه فارس به مناسبت روز جهانی قدس است.

معاون صدای مرکز فارس هم گفت : ویژه برنامه « سرو زیتون» از ساعت 9 و 30 دقیقه جمعه 9 اردیبهشت همزمان با روز جهانی قدس زنده از رادیو فارس روی آنتن می رود و تا پایان راهپیمایی ادامه دارد.

یاسر جمالی افزود : این ویژه برنامه شامل ارتباط با گزارشگران مستقر در راهپیمایی شهر شیراز ، ارتباط با شهرستان ها و پوشش راهپیمایی این مناطق ، ارتباط با مراکز استانها ، پخش تلفن های مردمی ، سرود و ترانه های حماسی ، کلام امام راحل و رهبرمعظم انقلاب و شخصیت های سیاسی مذهبی در خصوص روز جهانی قدس است.

وی ادامه داد : همزمان رادیو نمای فارس هم تصاویر دریافتی از راهپیمایی مردم این استان در روز جهانی قدس را تقدیم مخاطبان می کند.

معاون صدای مرکز فارس اضافه کرد : برنامه هایی از جمله «سلام دوباره» ، «آرمان قدس »، «قبله اول» ، «سرزمین نور» و نمایش و بسته های صوتی از دیگر تدارک رادیو فارس به مناسبت روز جهانی قدس است.

ابوالحسن کرمی معاون خبر فارس هم با بیان اینکه بخش های خبری 11 و 16 رادیو و 16:45 ، 20:45 و 23:15 تلویزیون اعلام حضور و شور و نشاط مردم فارس برای راهپیمایی روز جهانی قدس را مخابره میکند افزود : با تولید و پخش گزارش های مردمی و مصاحبه با شخصیت های مختلف استانی از دو روز قبل به اهمیت راهپیمایی روز قدس خواهیم پرداخت و در روز جمعه 9 اردیبهشت هم خبرنگاران و تصویربرداران خبر فارس ، حضور مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس در شیراز و شهرستان های فارس را با تمام توان و امکانات پوشش می دهند.

معاون فضای مجازی شبکه فارس هم گفت : تولید و انتشار موشن گرافی هایی با عنوان  «کارنامه ترور» که به بررسی ترور نخبگان فلسطینی می پردازد و «ماشین قاتل» با بررسی علل سکوت رسانه های غربی در قبال ترورهای هدفمند رژیم صهیونیستی و تولید و انتشار گزارش مردمی در سطح شهر با موضوع سابقه اعتراضات مردم ایران نسبت به اشغالگری صهیونیست ها از مهمترین برنامه های فضای مجازی شبکه فارس به مناسبت روز جهانی قدس است.

علی خورشیدسوار اضافه کرد: تقطیع و انتشار پخش راهپیمایی مردم  استان از سیمای فارس و تولید پادکست گرافی ، تهیه عکس نوشت و برگزاری پویش دانش آموزی « شهر زیتون » از دیگر برنامه های این معاونت است.