جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

گلوریا هاردی، بازیگر نقش رها در سریال کیمیا مهمان این هفته خوشا شیراز - نمایش محتوای خبر

 

 

گلوریا هاردی، بازیگر نقش رها در سریال کیمیا مهمان این هفته خوشا شیراز

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس :

گلوریا هاردی، بازیگر نقش رها در سریال کیمیا مهمان این هفته خوشا شیراز بود.

برنامه این هفته خوشا شیراز با حضور زوج جوان و هنرمند، ساعد سهیلی از بازیگران نام آشنای سینما و همسرش گلوریا هاردی که اولین تجربه بازیگری اش را در مجموعه تلویزیونی کیمیا پشت سرگذاشته و خواننده جوان کشورمان اشوان خدابنده لو تقدیم علاقه مندان شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکزفارس ، گلوریا هاردی که از مادری ایرانی و پدری فرانسوی متولد شده گفت: من بیشتر در حوزه موسیقی کار می کنم و بازیگری در مجموعه کیمیا اولین تجربه بازیگری ام است؛اما اگر نقش مناسبی را که دوست داشته باشم و همسرم هم قبول کند پیدا شود،بازی می کنم.

این بازیگر افزود: من قبلاً از ایران چیزی نمی دانستم ولی همیشه کنجکاو بودم که با بخشی از خودم و وطنم آشنا شوم؛ چرا که من ایران و ایرانی ها را خیلی دوست دارم.

ساعد سهیلی هم گفت: من توان و فکرم را روی بازیگری گذاشته ام و از کارم خوشحالم. شاید روزی کارگردانی را تجربه کنم،البته قبل از بازیگری چند فیلم کوتاه را کارگردانی کرده ام.

سهیلی ضمن ابراز علاقه اش به شیراز خاطرنشان کرد:من یک سال پیش به همراه همسرم گلوریا که یک رگ شیرازی هم دارد به این شهر آمدم . مادر گلوریا شیرازی است ولی سال های زیادی است که در شیراز زندگی نمی کند و پدرش هم اهل فرانسه است.

اشوان خدابنده لو ،خواننده جوان هم از علاقه های خودش به گیتار و پیانو گفت و افزود:ای کاش در جامعه ما خوانندگان بیش تر با هم کار می کردند و در کنار هم و با هم کارهای بهتری به وجود می آوردند.

اشوان همچنین ابراز امیدواری کرد که در چند ماه آینده بتواند آلبوم جدیدی منتشر و به بازار فرهنگ عرضه کند. / د