جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

کشف بیش از 330کیلوگرم تریاک در فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

کشف بیش از 330کیلوگرم تریاک در فارس

شیراز/خبرگزاری صدا و سیما /اجتماعی

کشف بیش از 330کیلوگرم تریاک در فارس

شیراز/خبرگزاری صدا و سیما /اجتماعی

 با تلاش مأموران انتظامی استان فارس 330 کیلو و 800 گرم تریاک کشف شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، فرمانده انتظامی استان فارس گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان لارستان هنگام کنترل خودروهای عبوری ، در یکی از جاده های این شهرستان به یک دستگاه خودرو پراید مظنون و دستور ایست دادند.

سردار احمد علی گودرزی افزود: راننده خودرو بدون توجه به دستور ایست مأموران ، فرار کرد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو متوقف و در بازرسی از آن 291 کیلو و 500 گرم تریاک کشف شد.

وی با بیان اینکه راننده خودرو با استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه متواری شد، افزود: تلاش برای شناسایی و دستگیری وی با جدیت ادامه دارد.

سردار گودرزی افزود : مأموران پاسگاه انتظامی هرمود باغ شهرستان لارستان هنگام گشت زنی در یکی از محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودرو پژو 206 مظنون و در بازرسی از صندوق عقب این خودرو 20 کیلوگرم تریاک کشف و راننده خودرو دستگیر شد.

وی گفت : در شهرستان نی ریز و خرم بید نیز ماموران در بازرسی از یک دستگاه خودرو تیبا و یک دستگاه اتوبوس ، 19 کیلو و 300 گرم تریاک کشف کردند که در این زمینه راننده خودرو تیبا و مسافر حامل مواد مخدر دستگیر شدند.

به گفته فرمانده انتظامی استان فارس گفت:این عملیات ها در 24 ساعت گذشته انجام شده است.

وی با هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ گفت: ماموران نیروی انتظامی استان فارس به شدت با عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر برخورد قانونی می کنند .

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: شماره تلفن های 110 و 2184269 به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه خرید و فروش مواد مخدر است.