حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

کاشانه مهر - نمایش محتوا کلی

 

 

کاشانه مهر

Loading the player...

 

 

 
این برنامه با ساختار ترکیبی و با موضوع خانواده و زن، در ایام هفته به جز جمعه ها ساعت 10:30 صبح به مدت 60 دقیقه به صورت زنده از سیمای مرکز فارس پخش می شود.
کاشانه ی مهر از آیتم های متنوعی از جمله : تیتراژ آغازین (پخش موسیقی با کلام در ابتدای برنامه با موضوع خانواده همراه با پخش تصاویر زیبا و جذاب)، پلاتو مجری (با توجه به موضوع از دو مجری خانم استفاده شده است )، پخش موسیقی با کلام در حین برنامه همراه با پخش تصاویر مرتبط با موضوع، کلام مجری و معرفی میهمانان برنامه ( معمولا میهمانان برنامه را مربیان آشپزی ، مربیان هنری و کارشناسان روان شناسی و طب سنتی تشکیل می دهند)، پخش گزارش های ضبطی و زنده ( گزارش ها مرتبط با موضوع برنامه و مناسبت های مختلف تهیه و تولید می شود)، خواندن پیامک های برنامه توسط مجری (مخاطبانی که قصد ارسال پیامک به برنامه را دارند می توانند از طریق شماره پیامک 30007112 با برنامه ارتباط برقرار کنند و یا اینکه با شماره مستقیم 6282222 با برنامه تماس حاصل نمایند و از این پل ارتباطی به بیان نقطه نظرات و دیدگاهی خود بپردازند) تشکیل شده است. وله های برنامه پیوند دهنده ی آیتم های مختلف است و معمولا سعی شده است نحوه ی ساخت صنایع دستی ، پخت غذاهای سنتی و... که در استان فارس و شهر شیراز رایج است را به تصویر بکشد.
برنامه ی کاشانه ی مهر سعی دارد با حضور کارشناسان مجرب دانشگاهی در حوزه ی روان شناسی و تعلیم و تربیت ،موضوعات مربوط به خانواده ها را بررسی کند.یک خانواده با ویژگی های خاص و ویژه به عنوان مهمان به این برنامه دعوت می شود تا با انتقال تجارب خود ،راه های رسیدن به ویژگی های منحصر به فرد در اجتماع را به مخاطب نشان دهد .در بخش آشپزی  به ارتقای فرهنگ تغذیه پرداخته می شود.بخش های متنوع آموزش رشته های هنری مثل نقاشی روی ظروف و...... کمک های اولیه (نحوه مصرف دارو) ،احکام قرآن در خانواده ،کلیپ، کسب درآمد حلال ،بازی های کودک و روانشناسی و ده ها عنوان آموزشی و متنوع دیگر از ویژگی های مجموعه کاشانه  ی مهر است.
تهیه کننده: فرشاد زارعی
کارگردان: مرتضی رضایی
 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ