حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

کاشانه مهر(زمستان 92) - نمایش محتوا کلی

 

 

کاشانه مهر(زمستان 92)

Loading the player...

 

 

اولین تأثیرات محیطی که فرد دریافت می‌کند از محیط خانواده است و حتی تأثیرپذیری فرد از سایر محیط ها می‌تواند نشأت گرفته از همین محیط خانواده باشد. خانواده پایه گذار بخش مهمی از سرنوشت انسان است و در تعیین سبک و خط مشی زندگیآینده ، اخلاق ، سلامت و عملکرد فرد در آینده نقش بزرگی بر عهده دارد عواملی چون شخصیت والدین ،سلامت روانی و جسمانیآنها ، شیوه‌های تربیتی اعمال شده در داخل خانواده ، شغل و تحصیلات والدین به وضعیت اقتصادی وفرهنگی خانواده ، محل سکونت خانواده ، تعداد اعضای خانواده ،روابط اجتماعی خانواده و متغیرهای دیگر در خانواده وجود دارند، شخصیت فرزند ، سلامت روانی و جسمانی او ، آینده شغلی ،تحصیلی ، اقتصادی ، سازگاری اجتماعی و فرهنگی ، تشکیل خانواده او و غیره را تحت تاثیر قرار می‌دهند.
برنامه "کاشانه مهر" با تمرکز به موضوع خانواده اسلامی و ایرانی همه روزه به جز جمعه ها ساعت 11:00 به مدت 75 دقیقه به صورت زنده از سیمای مرکز فارس پخش می شود.
تیتراژ آغازین، پلاتو مجری(معرفی مهمانان برنامه وموضوعات) ،نکته(شامل یک سخن ،شعر،حدیث و یا آیه ای مرتبط با موضوع کارشناسی)،کارشناس ،موزیک تصویر،آشپزی ،گزارش موضوعی ،(نکات خانه داری ،گلخانه ،بهداشت ،کارآفرین و ...)، بخش هنری (آموزش  هنرهای دستی) ، وله های استانی (مکان های دیدنی ) از آیتم های این برنامه است.
همچنین برنامه ی کاشانه ی مهر سعی دارد با حضور کارشناسان مجرب دانشگاهی به بسیاری از ناکامی ها و شکست هایی که به انحراف و ناسازگاری های بعدی منجر می شود بپردازد و راه های مناسبی را برای برون رفت از این موضوع پیشنهاد و توصیه نماید.
این برنامه از برنامه های پر مخاطب سیمای مرکز فارس می باشد که مخاطبین خارج از استانی قابل توجه ای را نیز به خود اختصاص داده است. در سری جدید این برنامه در بخش های اطلاعاتی و آموزشی سعی شده به موضوع های کاربردی پرداخته شود، موضوع هایی که در زندگی روزمره معمولا با آن ها سرو کار داریم. و در بخش آشپزی سعی شده است از آموزش غذاهای تجملاتی پرهیز شود و غذاهایی آموزش داده شود که امکان تهیه آن برای بخش اعظمی از مخاطبین مقدور باشد همچنین شیوه آموزش ساده و روان  از جمله مواردی است که به آن توجه شده است.
 
عوامل برنامه:
تهیه کننده: فرشاد زارعی
کارگردان: جواد شبانی
تصویر برداران: مهدی یوسفی، اسداله کشتکار
تدوینگر :احمد حجازی
نور پرداز : مهدی یوسفی
مجریان: خانم ها نیکوبخت، بناکار، قائد شرفی