جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

کاراته کاران فارس در جایگاه چهارم مسابقات بسیج کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

کاراته کاران فارس در جایگاه چهارم مسابقات بسیج کشور

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما/ ورزشی

کاراته کاران فارس در جایگاه چهارم مسابقات بسیج کشور

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

تیم کاراته بسیج استان فارس در جایگاه چهارم مسابقات قهرمانی کشور قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، رییس هیات کاراته بسیج فارس اظهار داشت: تیم منتخب هیات کاراته بسیج فارس پس ازچند سال غیبت در رقابتهای قهرمانی کشوری بسیج ، درآخرین هفته مسابقات قهرمانی لیگ کاراته بسیج کشور در سال 94 تحت عنوان برترینهای المپیاد که در تهران برگزار شد در بین 26 استان کشور پس از تیم های قدرتمند کرمان،ایلام و زنجان با کسب دو مدال طلا و نقره بر سکوی چهارم این رقابتها ایستاد.

محسن زارعی افزود: این تیم که در مرحله مقدماتی و قبل از ورود به لیگ در مسابقات قهرمانی و انتخابی المپیاد بسیج کشور که در زنجان برگزار شد توانسته بود دومدال طلا و برنز توسط محمد مهدی منصوری در وزن +70 بخش کمیته و عباس زنهاری در بخش کاتای انفرادی وبه مربیگری مجتبی مدیح جهرمی کسب کند .

اما با توجه به تغییراتی که در تیم انجام شد مقرر شد در مسابقات لیگ کشوری بسیج نوید محمدی در وزن +70 و علیرضا جعفری در وزن-57 و عباس زنهاری در بخش کاتای انفرادی شرکت کنند که در نهایت تیم منتخب هیات کاراته بسیج استان توانست یک مدال طلا توسط نوید محمدی و یک مدال نقره توسط عباس زنهاری به مربیگری محمد هادی محمدی و محمد جواد زنهاری کسب نماید و به مقام چهارم لیگ بسیج کشور دست پیدا کند . / د