جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پیشرفت 6 درصدی شاخص‌های پژوهش در دانشگاه علوم پزشکی جهرم - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشرفت 6 درصدی شاخص‌های پژوهش در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

شیراز / خبرگزاری صداوسیما / علمی

پیشرفت 6 درصدی شاخص‌های پژوهش در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

 

شیراز / خبرگزاری صداوسیما / علمی

دانشگاه علوم پزشکی جهرم در شاخص های امتیاز با پیشرفت 6 درصدی رو به رو بوده است.

کاوس صلح جو معاون پژوهشی دانشگاه پزشکی گفت: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی جهرم در ارزشیابی شاخص های پژوهشی در سال 93 از میان دانشگاه های رتبه سه کشور رتبه نهم را به خود اختصاص داد.

وی ادامه داد: با وجود کاهش تعداد پژوهشگران نسبت به سال 92، دانشگاه پزشکی جهرم از لحاظ شاخص های امتیاز با پیشرفت 6 درصدی رو به رو بوده است.

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به محور پژوهش های انجام شده در این دانشگاه افزود: حاکمیت و رهبری، تولید دانش، توانمندسازی و تحقیقات دانشجویی از جمله این محور ها است.

وی با اشاره به فعالیت 55 پژوهش گر تطبیق یافته در دانشگاه علوم پزشکی جهرم ادامه داد: اعطای پایه تشویقی به پژوهشگرانی که 6 امتیاز از مقالات نوع یک را در طول یک سال کسب کنند، حمایت مالی از تمام مقالات چاپی و تصویب طرح های تحقیقاتی را از اقدامات این دانشگاه در راستای حمایت از پژوهشگران دانست.

صلح جو همچنین افزایش اعتبارات مربوط به هزینه طرح ها، افزایش هزینه تشویقی مقالات و را از جمله برنامه های دانشگاه علوم پزشکی جهرم در راستای توسعه بخش پژوهش عنوان کرد.

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به افتخارات این دانشگاه در بخش پژوهش، تصریح کرد: کسب عنوان پژوهشگر برجسته کشور، عنوان سخنران برتر کنگره پوست در کشور هلند و راهیابی به بنیاد ملی نخبگان توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جهرم از افتخارات دانشگاه در حوزه پژوهش است.