رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

پیام تبریک مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس به مناسبت روز حسابدار - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تبریک مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس به مناسبت روز حسابدار

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

پیام تبریک مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس به مناسبت روز حسابدار

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با ارسال پیامی فرا رسیدن پانزدهم آذر ، روز حسابدار را به کارکنان حوزه مالی به ویژه همکاران امور مالی مرکز تبریک گفت ، در متن این پیام آمده است :

ما در آموزه های دینی خود به اشکال مختلف با حساب و محاسبه آشناییم و بسیاری از ما به آن اعتقاد داریم اگر آدمی خود را محاسبه کند و به خود نمره خوب یا خدای نکرده بد بدهد و تلاش کند هر روزش بهتر از دیروز باشد چه دنیای زیبایی خواهیم داشت.

در تقویم به نیکویی روزی را به نام روز حسابدار در نظر گرفته­ اند و این یعنی توجه دادن جامعه به موضوع مهم حسابداری و حسابرسی در زندگی شخصی، کاری و اجتماعی .

سلامت یک مجموعه اداری در گرو اقدام متعهدانه متخصصان حسابدار است، آن­جا که حساب درآمد و هزینه ­ها را دارند و چون دیده­ بانی هوشیار از به هم خوردن نظم مالی یک سازمان جلوگیری می کنند .

نشاط، پویایی و حرکت رو به جلوی هر مجموعه اداری در گرو این تلاش شبانه­ روزی است صدا و سیمای فارس به گواه مدارک و اسناد در چند سال گذشته از وضعیت زیان ده عبور کرد و تراز مالی این مرکز با تلاش تحسین برانگیز همکاران معاونت مالی و اداری مثبت شد هر چند این به معنای عبور از همه مشکلات و تنگناها نیست اما باید قدر­دان عزیزانی باشیم که با تدبیر و برنامه­ ریزی خوب توانستند از
سختی­ ها و ناملایمات مرکز را به سلامت عبور دهند. اینک که زورق مرکز ، در چشم انداز خود ساحل آرامش را به نظاره داشته است، ان­شاءا... با تلاش همگانی و مدیریت منابع مالی و هزینه­ های مرکز، روزهای سرشار از موفقیتی را به اتفاق رقم بزنیم.

روز حسابدار را به همه تلاشگران این عرصه به ویژه حسابداران عزیز صدا و سیمای مرکز فارس تبریک می­ گویم و قدردان زحمات آنها هستم.

 

سید تقی سهرابی

                                                                                                                                                                                                                                            مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس