جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

پویش # قدس_آنلاین با شعار "هر خانه یک خیابان " از تلویزیون اجتماعی شبکه فارس در روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

پویش # قدس_آنلاین با شعار "هر خانه یک خیابان " از تلویزیون اجتماعی شبکه فارس در روز قدس

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس، با اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور امسال راهپیمایی روز جهانی قدس با توجه به شیوع ویروس کرونا، برگزار نمی‌شود و مهم ترین ویژه برنامه این روز سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی است که پخش مستقیم آن در دستور کار صداوسیمای مرکز فارس قرار دارد و بر این اساس برنامه های خود را تهیه و تولید کرده است.

باغبانمنش معاون سیمای مرکز فارس گفت: پخش مستقیم بیانات مقام معظم رهبری، پخش مستند قصه های قدس، بچه های غزه، پخش کلیپ، موشن گرافیک، سرود، پخش سه فیلم سینمایی و انیمیشن و پخش ویژه برنامه افطار با موضوع تبین جایگاه قدس از ویژه برنامه های روز جهانی قدس در سیمای فارس است.

جمالی معاون صدای مرکز فارس نیز پخش مستقیم سخنرانی رهبر معظم انقلاب، پخش سرودهای حماسی قدس و برنامه های بیداری و قبله از برنامه های رادیو فارس در این روز اعلام کرد.

خورشید سوار معاون فضای مجازی صدا وسیمای مرکز فارس گفت: این معاونت در یک اقدام خلاقانه با برگزاری پویش #قدس_آنلاین با شعار "هر خانه یک خیابان " با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و نرم افزار تلفن همراه شبکه فارس ، نام و خیابان محل سکونت شرکت کنندگان در پویش را از طریق تلویزیون اجتماعی شبکه فارس اعلام خواهد کرد.

ابوالحسن کرمی معاون خبر صدا وسیمای مرکز فارس نیز با بیان اهمیت روز قدس و شرایط ایجاد شده به خاطر شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم گفت: این معاونت با تهیه گزارش های متعدد از مردم و مسئولان و پخش آنها از خبر شبکه فارس و بخش های خبری شبکه های سراسری در انعکاس بزرگداشت روز قدس ایفای نقش می کند .