رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

پوشش راديويي و تلويزيوني کامل سفر كاروان راهيان نور از سراسر استان فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش راديويي و تلويزيوني کامل سفر كاروان راهيان نور از سراسر استان فارس

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

پوشش راديويي و تلويزيوني کامل سفر كاروان راهيان نور از سراسر استان فارس

صدا و سيماي مركز فارس براي پوشش راديويي و تلويزيوني کامل سفر كاروان راهيان نوراز سراسر استان فارس به مناطق عملياتي آمادگي كامل دارد

مدیرکل صدا و سیمای فارس از آمادگي كامل این مرکز براي پوشش کامل رسانه اي سفر کاروانیان راهیان نور از سراسر استان خبر داد و افزود: برنامه سازان صدا و سیمای فارس با به تصویر کشیدن دلدادگی مردم قدرشناس استان و کشور در مناطق عملیاتی به مقام شامخ شهدا ادای احترام می کند و تلاش دارد با تهیه و تولید برنامه های مختلف، فداکاری، رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس را به تصویر کشند.

مدیرکل صدا وسیمای فارس گفت: در سال گذشته گروه های برنامه ساز سیمای فارس با سفر به منطقه عملیاتی  مستندهایی از حضور اقشار مختلف مردم در این مناطق تهیه کرده اند که در ایام نوروز از سیمای فارس پخش می شود و امسال نیز این روال ادامه دارد.

وی افزود: همانند سال های گذشته مرکز فارس با مراکز خوزستان، آبادان، ایلام و مراکز غرب کشور برای پوشش کامل تر مراسم و برنامه های  مسافران مناطق عملیاتی تعامل و هماهنگی دارد.

سهرابی با اشاره به تولید برنامه های ویژه راهیان نور در صدای مرکز فارس اظهار کرد:  "مدرسه عشق" با رویکرد بسیج و شهادت به طور مستند گونه به اعزام کاروان دانش آموزان بسیجی به مناطق عملیاتی می پردازد. برنامه هایی که در طول سفر برای دانش آموزان بسیجی در نظر گرفته شده است، روایت هایی که از طریق راویان در مناطق عملیاتی بازگو
می شود، معرفی مناطق جنگی، بیان خاطرات و حرف دل دانش آموزان بسیجی از بخش های این برنامه است که از صدای مرکز فارس پخش می شود.

مدیرکل صدا و سیمای فارس تصریح کرد: رادیو فارس همچنین در قالب برنامه های تولیدی ساعت گل، شب چراغ، نارنجستان از طریق ارتباط تلفنی با مناطق جنگی، مسئولان و راویان راهیان نور، سفر کاروانیان را پوشش وانعکاس
می دهد و سیمای فارس نیز در میان برنامه های خود شکوه حضور مردم ولایت مدار و قدرشناس استان فارس را در مناطق عملیاتی در ایام نوروز به تصویر خواهد کشید.