جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

پوشش انتخابات در صدا و سیمای مرکز فارس با 10 هزار دقیقه برنامه - نمایش محتوای خبر

 

 

پوشش انتخابات در صدا و سیمای مرکز فارس با 10 هزار دقیقه برنامه

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس :

پوشش انتخابات در صدا و سیمای مرکز فارس با 10 هزار دقیقه برنامه

صدا و سیمای مرکز فارس با نزدیک به 10هزار دقیقه برنامه که از آذرماه شروع شده،  انتخابات شیراز و دیگر شهرستان های استان را به طور کامل پوشش و انعکاس می دهد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس، رادیو فارس با ویژه برنامه" جشن حضور " با گزارش از ستاد انتخابات استان، ارتباط با شهرستان ها، ارتباط با مراکز استان ها و رادیو سراسری، پخش کلام امام و رهبری، گزارش های مردمی از نقاط مختلف شهر، پخش پیام ها و تلفن های مردمی و ترانه های میهنی و حماسی از ساعت 7 صبح تا پایان انتخابات با مردم همراه خواهد بود. قطره قطره تا دریا، موج هم دلی،

عصرانه، شب های ایران و بی تعارف با مسئولان نیز از دیگر برنامه هایی هستند که به انعکاس حضور گسترده مردم درپای صندوق های رای می پردازند.

سیمای مرکز نیز با ویژه برنامه " حماسه حضور" با 8 گروه تولیدی و تلاش یکصد نفر از همکاران آماده انعکاس این حماسه پرشور و شکوه اقتدار مردم سرافراز استان پهناور فارس است.

" حماسه حضور" از ساعت 7:30 تا 23 با حضور میهمانان و شخصیت های مختلف، اجرای موسقی ملی، گزارش زنده و ارتباط مستقیم با  حوزه های مختلف رای گیری در نقاط مختلف شیراز،  ارتباط زنده با دفاتر خبری شهرستان ها، ارتباط گسترده با شبکه های سراسری سیما، انتخابات هفتم اسفند و حضور گسترده مردم را به تصویر خواهد کشید.

واحد موسیقی مرکز هم  10 قطعه موسیقی حماسی همراه با اشعار ملی و میهنی ، موسیقی ویژه انتخابات، گروه کر برای اجرا و ضبط قطعات حماسی، ارکستر بزرگ واحد موسیقی صدا وسیمای مرکز و انتخابات، بازسازی و تنظیم ارکسترال به همراه بازخوانی گروه کر، 2 قطعه سرود خاطره انگیز با نام های " ایرانیان نام دار" و " سال حماسه ها " را برای شورآفرینی و حماسه هفتم اسفند ماه اماده کرده است.

همچنین هفت گروه خبری در مرکز استان و 48 خبرنگار آزاد در سراسر استان فارس روز جمعه حماسه حضور مردم را پوشش خواهند داد.

در روز هفتم اسفند، 5 گروه خبری در چهار نقطه شهر شیراز یک گروه در ستاد انتخابات استان ، یک گروه خبری در حرم مطهر شاهچراغ مستقر خواهند شد.

معاونت خبر مرکز از ابتدای بهمن ماه پخش بسته های انتخاباتی را آغاز کرده و تا روز ششم اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

برای نخستین بار، مستند خبری عصاره ملت که مروری بر 9 دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان است در این واحد تولید و هر روز در بخش های خبری این مرکز پخش می شود.

تهیه گزارش از اقلیت های مذهبی- آمادگی فرمانداران و مسئولان اجرایی انتخابات ،تریبون آزاد در شهر شیراز و 7 شهر استان از دیگر فعالیت های معاونت خبر در ایام بوده است. / د