جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

پایان ماموریت شعب سیار اخذ رای در بخش زرقان - نمایش محتوای خبر

 

 

پایان ماموریت شعب سیار اخذ رای در بخش زرقان

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی / انتخاباتی

پایان ماموریت شعب سیار اخذ رای در بخش زرقان

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی / انتخاباتی

بخشدار زرقان شیراز گفت: طبق برنامه زمان بندی شده ماموریت شعب سیار اخذ رای در این بخش بدون هیچ مشکلی به پایان رسیده لیکن ازدحام مردم در شعب ثابت بسیار چشمگیر است.

فرشاد کوشا افزود: برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در مجموع 37 شعبه اخذ رای برای بخش زرقان در نظر گرفته شده که از این تعداد 19 شعبه ثابت و 18شعبه سیار است.

وی اظهار داشت: شعب سیاراخذرای برای رای گیری از مردم تعدادی ازروستاهای این بخش و همچنین کارکنان کارخانه ها و مراکز درمانی این منطقه در نظر گرفته شد.

بخشدار زرقان بیان کرد: بر اساس آمارهای موجود تا ساعت 17 عصر جمعه، مشارکت شهروندان زرقانی در انتخابات امروز حدود 45 درصد بوده اما با نزدیک شدن به ساعت های پایانی اخذ رای این میزان همچنان روبه افزایش و ازدحام مردم در شعب اخذ رای بسیار زیاد است.

کوشا ادامه داد: تدابیر لازم برای حفظ امنیت شعب اخذ رای در این منطقه اندیشیده شده و تا کنون هیچ موردی از اخلال در روند نظم و امنیت انتخابات گزارش نشده است.

استان فارس دارای 18 کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی که از این تعداد چهار کرسی به شهرستان شیراز تعلق دارد همچنین این استان دارای پنج کرسی نمایندگی مجلس خبرگان رهبری است.

از جمعیت چهار میلیون و نیمی فارس تعداد سه میلیون و 374هزار و 243نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

شهر زرقان در فاصله 25 کیلومتری شمال شیراز واقع شده است. / د