رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

ویژه برنامه چهارمین سالگرد برنامه خوشا شیراز - نمایش محتوا کلی

 

 

ویژه برنامه چهارمین سالگرد برنامه خوشا شیراز

Loading the player...

 

 

   برنامه جذاب و دیدنی خوشا شیراز پربیننده ترین برنامه تولیدی صبح جمعه ها وارد پنجمین سال تولید خود شد .
از ابتدای راه اندازی برنامه خوشا شیراز تا آذرماه93 تعداد 655 میهمان ویژه در برنامه حضور یافتند ( 324 نفر بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، 126 نفر از خوانندگان محبوب کشوری، 36 نفر از قهرمانان و مفسرین ورزشی، 39 تن از نخبگان و فرهیختگان، 36 نفر از مسئولان محترم قوه مجریه، 10 نفر از کارشناس برجسته مذهبی، 9 تن از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و ... )
بر اساس آخرین نظر سنجی صورت گرفته این برنامه 86% بیینده با 86% رضایت را داراست که رکوردی منحصربفرد و بی نظیر می باشد.
بینندگان زیادی از سراسر کشور و سراسر جهان از جمله آمریکای شمالی، اروپا و کشورهای حاشیه خلیج فارس این برنامه را دنبال می کنند و با ثبت نظرات خود در باشگاه فعال مخاطبان برنامه یا ارسال ایمیل و پیامک با برنامه در ارتباط هستند.
این برنامه تاکنون 17 نقطه دیدنی شیراز را با هنرمندی و زیبایی به تصویر کشیده و به جهانیان معرفی نموده است.
در هربرنامه بازیگران و هنرمندان مطرح کشور از سینما ، تئاتر و تلویزیون حضور پیدا می کنند در کنار این مهمانان خوانندگان به نام و جوان نیز دعوت می شوند. نخبگان علمی، فرهنگی و ورزشی و شخصیت ها مسئولین اجرایی استان فارس نیز از دیگر مهمانان این برنامه می باشند.
آیتم های این برنامه شامل وله های شاد و متنوع، بیوگرافی مهمانان، گزیده های آثار بازیگران، نقطه چین، رادیو ترانه، سرودهای شاد، گزارش از پشت صحنه، تصاویر از توانمندی های فرهنگی،علمی و اجتماعی استان، گزارش های مردمی و... می باشد.
این برنامه با موضوع اجتماعی، سرگرمی و تفریحی جمعه ها ساعت 9صبح به طور زنده و مستقیم به مدت 120 دقیقه از شیراز زیبا پخش می گردد.
همه مخاطبین عزیر این برنامه را به عضویت در باشگاه مخاطبین برنامه به آدرس: http://khoshashiraz.ir دعوت می نماییم. شما در این باشگاه ضمن بحث و تبادل نظر در مورد برنامه و به اشتراک گذاشتن نظرات خود می توانید به فیلم های برنامه، عکس ها، آلبوم دست نوشته ها و کاریکاتورها، ویدیوهای پشت صحنه و قطعات آهنگ ها و ... دسترسی پیدا نمایید.

عوامل برنامه :
تهیه کننده:هادی قندی
کارگردان:محمد جواد پوست پرداز
صدابرداران:شکرالله داموغ،مجتبی مقدم
تدوینگران:احمد حجازی،سمیرا آزادی
تصویر بردار:حسین سلطان پور، فرید هاشم زاده، فرید هاشم زاده،مهدی یوسفی،احمد احمدی سعدی
دستیاران تهیه:سعید ملایی،امیر غالب زاده
مجری: محمد محسن آزادی
کرین: صمد فرهنگ
نورپرداز:فرید هاشم زاده
منشی صحنه:حسین کشاورز
منشی صحنه تدوین:عیسی حافظی
گریم:بیژن منوی،نسیم شناور