حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۷

ویژه برنامه های 14 و 15 خرداد از صدا و سیمای فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های 14 و 15 خرداد از صدا و سیمای فارس

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

ویژه برنامه های 14 و 15 خرداد از صدا و سیمای فارس

صدا و سیمای فارس به مناسبت 14 و 15 خرداد سالروز رحلت حضرت امام خمینی و قیام پانزده خرداد ویژه برنامه هایی را پخش می کند.

ویژه برنامه زنده به مناسبت رحلت حضرت امام خمینی (ره) با موضوع تبیین ابعاد شخصیتی و ممتاز حضرت امام و صفات فردی، مدیریتی، سیاسی، مردمی بودن ایشان و نقش ایشان در پیروزی انقلاب اسلامی به مدت90 دقیقه با حضور اساتید و کارشناسان در روز رحلت حضرت امام از سیمای فارس پخش می شود. در برنامه های دیگر سیما از جمله برنامه شبانه در باره این موضوع بحث و گفتگو می شود.

ویژه برنامه زنده پانزده خرداد و قیام مردمی در این روز به مدت 90 دقیقه با حضور کارشناسان و اساتید و پرداختن به این موضوع در برنامه های سیما از جمله برنامه نگاه روز از دیگر برنامه های سیمای فارس به همین مناسبت است. حجت شهیدی تهیه کنندگی این دو برنامه را برعهده دارد.

"امام دلها"

ویژه برنامه ای با نام"امام دلها" به مناسبت 14 خرداد سالروز رحلت امام خمینی بصورت زنده از ساعت 10 تا 12:30 از صدای مرکز فارس پخش می شود.

ارتباط با مرقد حضرت امام، شهرخمین اراک، گزارش های مردمی، پوشش مراسم رحلت امام در شیراز و شهرستان های استان، بحث کارشناسی ، پیامک و تلفن از بخش های این برنامه است.

در روز چهارده خرداد از ساعت 17:30 ویژه برنامه "مکتب امام" به پوشش زنده مراسم حرم مطهر امام خمینی و سخنرانی رهبر معظم انقلاب می پردازد.

همچنین به مناسبت 15 خرداد ویژه برنامه ای به نام " طلیعه بیداری" از ساعت 10 صبح این روز به صورت زنده از رادیو فارس پخش می شود.

بحث کارشناسی، گزارش، تلفن، پیامک، بسته های کوتاه مستند و ... از بخش های این ویژه برنامه است.

در این برنامه با حضور کارشناس سیاسی به بررسی ابعاد قیام 15 خرداد و تاثیر آن در شکل گیری انقلاب اسلامی همچنین نقش استان فارس در این قیام پرداخته می شود