جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

ویژه برنامه های صدا و سیمای فارس در هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم (ص) - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای فارس در هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم (ص)

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

ویژه برنامه های صدا و سیمای فارس در هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم (ص)

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس، یاسر جمالی معاون صدای، صدا و سیمای مرکز فارس گفت: برنامه های ترکیبی زنده نارنجستان ساعت ۹ تا ۱۱ و پسین دلگشا با لهجه شیرین شیرازی و بسیار شاد همراه با نمایش طنز ساعت ۱۹ تا ۲۰ از رادیو فارس پخش می شود، همچنین پخش ترانه های شاد ، پیامک، گزارشهای  مردمی و ارتباط با کارشناسان مذهبی از مهم ترین برنامه های صدا مرکز فارس است.

وی اضافه کرد: برنامه های روح مومنانه، گنج نامه و ماهتاب، دریای مهر، مولود وحی، آیینه آفتاب و رسول مهربانی از دیگر برنامه های رادیو فارس در هفته وحدت است.

معاون صدای صدا و سیمای مرکز فارس در ادامه گفت: ویژه برنامه طنز و ترانه به پخش سرود و ترانه های شاد و مناسبتی و پخش آهنگ های درخواستی مردم می پردازد و لحظات دلنشینی را در شب میلاد حضرت محمد صلوات الله علیه و آله برای شنوندگان رادیو فارس فراهم می آورد.

علیرضا باغبانمنش معاون سیما نیز در خصوص اقدامات انجام شده در سیمای مرکز فارس در هفته وحدت و میلاد پیامبر رحمت صلوات الله علیه وآله گفـت: در برنامه صبح پارسی که به مدت ۶۰ دقیقه از سیمای مرکز فارس پخش می شود با حضور کارشناسان مجرب مذهبی و پخش گزارش، وله و سرود به موضوع میلاد پیامبر رحمت صلوات الله علیه وآله و هفته وحدت می پردازد .

معاون سیمای صدا و سیمای مرکز فارس در ادامه گفت: ویژه برنامه شبانه "فصل همدلی" به منظور گرامیداشت هفته وحدت هر شب به طور زنده از سیمای مرکز فارس ساعت ۲۱و ۱۰ دقیقه پخش می شود، این برنامه با دعوت از مهمانان اهل تسنن و فرهیختگان و هنرمندان فارس و کارشناسان مذهبی و پخش آیتمهای متنوع دقایق مطلوبی را برای بینندگان خود رقم می زند.

باغبانمنش گفت : پخش برنامه زنده "کاشانه مهر" به مدت ۷۰ دقیقه ساعت ۱۰ صبح ویژه خانواده ها با موضوع میلاد نبی اکرم صلوات الله علیه و آله با بخش های متنوع ، برنامه "زنده نگاه روز" ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه با حضور کارشناسان مذهبی ، مستند برادران ویژه اهل سنت فارس و موشن گرافیک میلاد نبی اکرم صلوات الله علیه و آله ، سرود و ترانه های شاد مذهبی را از برنامه های سیمای فارس در هفته وحدت  نام برد.

وی اضافه کرد : طنز خودمونی، نسیم فارس دوربین مخفی ، چهل تیکه، به وقت ترانه، این چند دقیقه و پخش فیلم سینمایی محمد رسول الله ساخته مجید مجیدی به مدت ۳ ساعت در شب میلاد حضرت محمد مصطفی صلوات الله علیه وآله از دیگر برنامه های سیمای مرکز فارس در هفته وحدت و شب میلاد نبی مکرم اسلام(ص) است.

خورشید سوار معاون فضای مجازی از تولید و انتشار ۲۰ پوستر با موضوعات سیره نبوی و اخلاق عملی پیامبر اکرم صلوات الله علیه وآله به زبان های فارسی ، عربی ، فرانسوی و انگلیسی خبر داد و گفت: طراحی و تولید بنر هفته وحدت در وب سایت فارس، بازتولید و انتشار مستند گزارشی "برادران" ویژه اهل سنت فارس، تولید و انتشار موشن استوری در صفحات اجتماعی و راه اندازی  پویش  #ما_ امت_ محمدیم از برنامه های این معاونت صدا و سیمای مرکز فارس در هفته وحدت است.

ابوالحسن کرمی معاون خبر صدا و سیمای مرکز فارس نیز گفت: تهیه و پخش گزارشهای تولیدی در خوصوص پیامبر نور و رحمت (ص) و ارسال به حوزه های ستادی برای پخش از شبکه های ملی و و اخبار سراسری  همچنین تهیه و پخش مصاحبه، گزارش و انعکاس پیام های مردمی از سراسر استان فارس بوسیله خبرنگاران آزاد شهرستان ها از مهمترین برنامه های خبری این معاونت محسوب می شود.