حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

ویژه برنامه های صدا و سیمای فارس به مناسبت عید سعید فطر - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های صدا و سیمای فارس به مناسبت عید سعید فطر

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

ویژه برنامه های صدا و سیمای فارس به مناسبت عید سعید فطر

شب عید فطر آخرین برنامه جشن رمضان از ساعت 21:15 به مدت 50 دقیقه از سیمای فارس پخش خواهد شد.

روز عید فطر ، نماز عید فطر به صورت زنده به امامت حضرت آیت الله ایمانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز پخش می شود.

برنامه پر طرفدار خوشاشیراز ویژه عید سعید فطر نیز از ساعت 10 الی 12:30 از محل باغ زیبای ارم با مهمانان برجسته و بخش های جذاب و نیز بخش جدید " کل کل " تقدیم بینندگان استان و سراسر کشور خواهد شد.

برنامه گمپ گلا ویژه عید سعید فطر با حضور کودکان و برنامه زیبای شب فیروزه ای با مشارکت شبکه 5 سیما به مدت 14 شب از اماکن دیدنی شیراز با حضور هنرمندان و مهمانان ملی از شبکه 5 سیما و شبکه فارس به صورت زنده پخش می شود.

فیلم های سینمایی جذاب و آیتم های شاد از دیگر برنامه های سیمای فارس در این ایام می باشد.

ویژه برنامه عیدسعید فطردر نارنجستان رادیو فارس روز دوشنبه و سه شنبه همزمان با عید سعید فطر از ساعت 9:30 تا 11:30 صبح از صدای مرکز فارس پخش می شود.

این برنامه با هدف ایجاد روحیه سپاس و نشاط در مخاطبان با به پایان رسیدن ماه مبارک رمضا تهیه شده است.

نمایش گروه طنز رادیو فارس، گزارش نماز عید فطر، گزارش از شهرستان های استان درباره آداب و رسوم عید فطر، سفر به مراکز استان ها، دعوت از مهمانان از جمله خوانندگان، هنرپیشگان، ورزشکاران، مسابقه تلفنی از بخش های متنوع این برنامه می باشد.

محسن قاسم زادگان تهیه کنندگی، فرانک قائد شرفی و مانی آبادیان گویندگی، مجتبی فرخند و زهرا هاشمی گزارشگری این برنامه را به عهده دارند.