سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

همایش موسسه خیریه ی دیدار فارس - نمایش محتوا کلی

 

 

همایش موسسه خیریه ی دیدار فارس

Loading the player...

 

پيامبر اکرم صلى الله عليه و آله فرمودند :
ألا اُخْبِرُكُمْ بِاَشبَهِكُم بى؟ قَالوا: بَلى يا رَسولَ اللّه . قالَ: اَحسَنُكُم خُلقا وَ اَليَنُكُم كَنَفا وَ اَبَرُّكُم بِقَرَابَتِهِ وَ اَشَدُّكُم حُبّا لاِِخوانِهِ فى دينِهِ وَ اَصبَرُكُم عَلَى الحَقِّ وَ اَكظَمُكُم لِلغَيظِ وَ اَحسَنُكُم عَفْوا وَ اَشَدُّكُم مِن نَفْسِهِ اِنْصافا فِى الرِّضا وَ الْغَضَبِ؛
آيا شما را از شبيه ترينتان به خودم با خبر نسازم؟ گفتند: آرى اى رسول خدا! فرمودند: هر كس خوش اخلاق تر، نرم خوتر، به خويشانش نيكوكارتر، نسبت به برادران دينى اش دوست دارتر، بر حق شكيباتر، خشم را فروخورنده تر و با گذشت تر و در خرسندى و خشم با انصاف تر باشد.
اصول كافى، ج 2، ص 240، ح 35
این برنامه به مدت 30 دقیقه در نهم فروردین 92 از سیمای مرکز فارس پخش گردید و در آن  حجت الاسلام شیخ علیرضا حدائق در جمع اعضاء و مدعوین موسسه خیریه ی دیدار فارس سخنرانی کردند. ایشان با توجه به احادیث و روایات به بیان مطالبی در زمینه ی انجام امور خیر همچنین احسان و نیکوکاری پرداختند. این همایش در سالن شهید رکنی صدا و سیمای مرکز فارس برگزار شد. موسسه ی خیریه ی دیدار فارس در تاریخ 18/7/1391 تحت شماره 2017 و شناسنامه ملی 10530483496 به ثبت رسیده و از تاریخ فوق فعالیت های خود را بر اساس اساسنامه بصورت رسمی شروع کرده است.
تهیه کننده و کارگردان : اله بخش بهار سعدی
تصویر بردار: مجید رحمانیان
صدابردار: صادق عادل
تدوینگر: جلیل ولی بیگی