جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه شیراز : تلاش صدا وسیمای فارس در بیان توانمندی های استان شایسته تقدیر است - نمایش محتوای خبر

 

 

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه شیراز : تلاش صدا وسیمای فارس در بیان توانمندی های استان شایسته تقدیر است

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

  حضرت آیت الله ایمانی در دیدار مدیر کل و مدیران صدا وسیمای فارس برنامه های این مرکز را امید بخش و حرکت آفرین خواند و از دست اندرکاران رسانه استانی تقدیر و کسب مقام برتر در بین مراکز استانها را تبریک گفت.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی از آغاز پیروزی انقلاب تا کنون تصریح کرد آنچه که موجب پیشرفت واقتدار نظام اسلامی در ایران و مقابله دلیرانه مردم عزیز این کشور در مقابل انواع و اقسام توطئه شده است توجه به معنویت و باورهای دینی و تقویت ارزشهای متعالی حاصل از انقلاب است و موفقیت امروز صدا وسیما نیز به دلیل توجه به دین و بنیان های اقتصادی برگرفته از معنویت مردم متدین ایران اسلامی است.

حضرت آیت الله ایمانی عزت و اقتدار را نتیجه ایمان خدا، استقامت برباورها و مقاومت در مقابل هجمه های همه جانبه دشمن دانست و گفت: در سخت ترین شرایط پس از انقلاب مردم با باور عمیق به وعده های الهی از سختی ها و خطرات گذشتند و امروز که ما در اوج اقتدار هستیم تقویت این باورها رشد و پیشرفت کشور را سرعت خواهد بخشید.

نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به پیشینه استان فارس و مردم انقلابی آن مبارزه برای حفاظت از کیان کشور را از افتخارات این مردم برشمرد و افزود: علمای بزرگ این خطه همواره جلودار مبارزه با استعمار گران بوده اند و دشمنان برای گرفتن روحیه ظلم و استکبار ستیزی مردم این دیار از زمان قاجار وبه ویژه پهلوی با راه انداختن جریانات فرهنگی تلاش کرده اند روحیه مبارزه طلبی و مقاومت در مقابل دشمن را از مردم بگیرند و در عوض آنها را به مسائل پیش پا افتاده سرگرم کنند.

آیت الله ایمانی همچنین خاطر نشان کرد : وظیفه ما و دلسوزان انقلاب وکسانی که به آینده انقلاب
علاقه مند هستند این است که فضای رشد و معنویت را در جامعه فراهم کنیم و برای استان برنامه های ریشه ای ، پایدار و ماندگارداشته باشیم و با استفاده از کارشناسان خبره، متعهد، دلسوز و با انگیزه تلاش کنیم تا اصالت و هویت ارزشمند و بر قله بودن را حفظ و برای نسل آینده توسعه دهیم.

ایشان با تاکید به این که یک تفکر نادرست ممکن است تعداد زیادی از افراد جامعه را تحت تأثیر قرار دهد گفت: امروز رسانه های غیر رسمی یا شبکه های مجازی بالاتر از رسانه های رسمی تلاش می کنند و به راحتی در دسترس همگان قرار دارند و ضروری است که جوانان و تحصیل کردگان به عرصه بیایند و نوآوری و ابتکار عمل را به دست گیرند.

نماینده ولی فقیه در استان فارس افزود: اگر قرآن می گوید « واعدولهم ما استطعتم من قوه »، تنها آمادگی موشکی و سلاح نیست ، بلکه باید در عرصه های علمی ، اجتماعی و شبکه های مجازی قدرت وتوانمندی داشته باشیم و با جذب جوانان با استعداد ، دلسوز و مؤمن به نظام و انقلاب در این عرصه تلاش کنیم .

حضرت آیت الله ایمانی با اشاره به مناسبتها و رویدادهای کشور به خاطر برنامه ریزی های خوب صدا وسیما که این رویدادها را به خوبی انعکاس می دهد وفرصت ها را از دست نمی دهد تشکر کرد وآن را عنایت و لطف الهی دانست.

مدیرکل مرکز هم در ابتدای این دیدار ضمن قدردانی از حمایت همیشگی نماینده ولی فقیه در استان از صدا وسیمای فارس گفت: در حال حاضر 217 شبکه ماهواره ای که همگی از یک آبشخور ومنبع تغذیه
می شوند درصدد تخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و می خواهند ادب ، امید ، آگاهی و معنویت را در جامعه از بین ببرند.

سهرابی با بیان اینکه امروزه رسانه های نوین و مجازی به میدان آمده اند و باورها و اعتقادات مردم نشانه گرفته اند، افزود: نیروهای خدوم و کارآزموده صدا وسیما در برابر این هجمه ها و تخریب ها آماده بصیرت افزایی و آگاهی بخشی هستند.

سهرابی ادامه داد: تلاش صدا وسیما تعریف رسانه ای در طراز جمهوری اسلامی است اکنون نیز صدا وسیما به عنوان رسانه حق طلب، حقیقت بین و حامی آزاد اندیشی در جهان شناخته می شود و با وجود تمام تحریم ها، رسانه ملی با تمام توان برای رسیدن به اهداف مقدس نظام اسلامی ادای وظیفه می کند.

سهرابی با توجه به جایگاه صدا و سیمای مرکز فارس دربین شبکه های ملی و استانی نیز گفت: مهمترین استراتژی مد نظر در صدا و سیمای فارس، انعکاس چهره واقعی و معنوی استان به تمام کشور و جهان است. این موفقیت به دلیل تلاش مجموعه دست اندرکاران و برنامه سازانی است که با وجود تمام مشکلات به تولید محتوا و پیام می پردازند.

مدیرکل صداو سیما با اشاره به مطالبه نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس در خصوص پیگیری مطالبات مردم به صورت هنرمندانه افزود: موضوع آب، بیکاری، توسعه استان و مسائل مرتبط با صنعت، کشاورزی، گردشگری و پزشکی در دستور کار ما است وصدا وسیمای فارس بدون تعارف با اقتدار مطالبات مردم در حوزه ماموریت را پیگیری می کند.

سهرابی در پایان خاطرنشان کرد: باتمام تلاش هایی که صورت گرفته ، متأسفانه هنوز هم بعضی از مناطق استان ، تصویر و صدای مرکز فارس را دریافت نمی کنند و امیدواریم تا به زودی با حضور رئیس سازمان در فارس این مشکل نیز تا حدودی بر طرف شود.