رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

نقش آفرینی صدا و سیمای مرکز فارس در تامین آرامش استان - نمایش محتوای خبر

 

 

نقش آفرینی صدا و سیمای مرکز فارس در تامین آرامش استان

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

استاندار فارس از صدا و سیمای مرکز فارس برای ایفای نقش مناسب در توسعه استان در سال ۹۶ قدردانی کرد.

اسماعیل تبادار در دیدار نوروزی با مدیر کل و جمعی از معاونین صدا و سیمای فارس گفت: گزارش‌ها و برنامه‌هایی که از بخش‌های خبری مرکز فارس پخش می شود، علاوه بر آگاه کردن مردم از منافع عمومی، زمینه معرفی ناهنجاری‌ها و توجه مردم و مسئولان را برای رفع مشکلات فراهم کرده است.
او گزارش درختان بی سایه را که به موضوع نابودی درختان بلوط و تبدیل آن‌ها به زغال پرداخته است نمونه‌ای از این گزارش‌ها اعلام و افزود: با پخش این گزارش دستور فوری پیگیری و شناسایی کوره‌های ذغال به اداره کل منابع طبیعی صادر شد.
استاندار فارس همچنین با قدردانی از پیگیری سوژه‌های مردمی در بخش‌های خبری اظهار امیدواری کرد: در سال ۹۷ با نگاه جامع به مشکلات و توجه بیشتر به درخواست‌های مردم، امیدواری بیشتری در جامعه بوجود آید.
تبادار نقش صدا و سیما را در روز‌های پایانی سال، به ویژه کاهش حوادث چهارشنبه آخر سال ارزنده ارزیابی کرد و گفت: تولید و پخش برنامه‌های آگاهی بخش و فرهنگ ساز، استفاده از نظرات کارشناسان اجتماعی، انتظامی و قضایی در این برنامه‌ها باعث شد سال ۹۶ یکی از سال‌های کم خطر در چهارشنبه آخر سال باشد.
وی افزود: افتتاح ذوب آهن نی ریز ـ. پاسارگاد با ۲۳۰ میلیون دلار، طرح توسعه آلومینیوم با ۵ تا ۶ هزار میلیارد تومان و کربنات سدیم و بسیاری از فعالیت‌های عمرانی دیگر در استان در حال اجرا است که از ابتدای همه این طرح‌ها صدا و سیما آن را به صورت کامل پخش کرد.

وی در پایان از تلاش‌های صدا و سیما در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و اقتصادی و پوشش این برنامه‌ها در استان قدردانی کرد.

سید تقی سهرابی در این دیدار ، صدا وسیمای مرکز فارس  را رسانه ای پر مخاطب،پر تحرک و آبروی مراکز بیان کرد  و گفت: در ایام نوروز صدا وسیمای فارس با تلاش همکاران و برنامه سازان توانمند مرکز برنامه هایی جذاب ، متنوع و همسو با سلیقه های مختلف استان پخش کرد  که به حول وقوه الهی با اقبال بسیار خوب مخاطبان نیز مواجه شد.