جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

نشست هم اندیشی معاونان حرم مطهر شاهچراغ (ع) با مدیر کل صدا وسیمای مرکز فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست هم اندیشی معاونان حرم مطهر شاهچراغ (ع) با مدیر کل صدا وسیمای مرکز فارس

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما/ رویدادهای مرکز

نشست هم اندیشی معاونان حرم مطهر شاهچراغ (ع) با مدیر کل صدا وسیمای مرکز فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / رویدادهای مرکز

در نشست شورای معاونان حرم مطهر حضرت احمدبن موسی (ع) با مدیرکل و معاونان صدا وسیمای مرکز فارس بر تعامل هر چه بیشتر رسانه ملی با آستان مقدس احمدی و محمدی علیهما السلام بیت تاکید شد.

در این نشست سهرابی مدیرکل صدا وسیمای مرکز فارس از پیگیری راه اندازی استودیوی حرم صدا و سیما در حرم مطهر خبر داد و گفت: با راه اندازی این طرح، برنامه های مختلف سومین حرم اهل بیت (ع) از شبکه های مختلف رسانه ای قابل دریافت است.

سهرابی همچنین از برنامه ریزی صدا و سیمای مرکز فارس برای ساخت سریال زندگینامه حضرت احمدبن موسی توسط یکی از کارگردانان بنام کشور خبر داد و افزود: ساخت این سریال می تواند به عنوان یک سند افتخار در کارنامه این مرکز ثبت شود.

در این نشست دستغیب رییس شورای معاونان حرم مطهر احمد بن موسی(ع) با قدردانی از تلاش های صدا و سیمای مرکز فارس در پوشش مطلوب برنامه های مختلف آستان مقدس احمدی و محمدی علیهما السلام در شبکه های ملی و برون مرزی گفت: صدا وسیما در تجلی معنویت این آستان مقدس نقش مهمی ایفا کرده است .

وی با اشاره به اهمیت توسعه حرم حضرت احمدبن موسی افزود: جضور زائران در سومین حرم اهل بیت علیهم السلام می تواند تحول افرین باشد.

در این جلسه معاونان صدا وسیمای مرکز فارس و معاونان شورای حرم مطهر نظرات و دیدگاههای خود را در خصوص انعکاس هرچه بهتر برنامه های حرم مطهر از طریق صدا و سیما و شبکه های ملی و برون مرزی مطرح کردند.

در پایان این نشست پرچم بارگاه ملکوتی حضرت احمدبن موسی علیه السلام و لوح تقدیر به صدا و سیمای مرکز فارس اهدا شد. / د