سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

نشست هماهنگی تولید سریال شهید دوران با حضور امیر سیاری - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست هماهنگی تولید سریال شهید دوران با حضور امیر سیاری

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

نشست هماهنگی تولید سریال شهید دوران با حضور امیر سیاری

مدیران کل صدا وسیما و حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس برای هماهنگی ساخت سریال شهید دوران  با امیر سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که در ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد و جمعی از فرماندهان ارتش و تعدادی از مدیران صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران  حضور داشتند  موضوع تولیدات رسانه ای با محوریت شهدای گرانقدر ارتش توسط صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران بررسی شد .

در این نشست امیر سیاری با قدردانی از توجه رسانه ملی به فرهنگ متعالی ایثار ، جهاد وشهادت آمادگی ارتش جمهوری اسلامی ایران را برای هرگونه کمک بویژه در حوزه های پشتیبانی و نظارت های نظامی اعلام کرد.

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تلاش تحسین برانگیز همه سربازان وطن اسلامی در دفاع از کیان و آب و خاک این سرزمین پرداخت رسانه ای به گوشه ای از دلاورمردی های فرزندان ملت را کاری ارزشمند و ستودنی توصیف کرد.

رئیس مرکز سیمای استانها در این نشست با ارائه گزارشی از مجموعه تولیدات رسانه ای معاونت امور استانها در حوزه فیلم وسریال آمادگی این مرکز را برای تولید فاخر سریال شهید دوران با محوریت ارتش جمهوری اسلامی و صدا وسیمای فارس اعلام کرد.

فاطمی با اشاره به نقش ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفاظت از دستاوردهای انقلاب و مقابله جانانه با دشمنان بویژه در 8سال دفاع مقدس بازنمایی افتخارات ارتش در قالب تولیدات رسانه ای را ادامه جانفشانی های رزمندگان اسلام دانست و افزود : صدا وسیما پرداخت رسانه ای  به موضوع دفاع مقدس و با هدف ارائه  الگو به نسل جدید و پاسداشت قهرمانان ملی وظیفه خود می داند.

در ادامه این نشست مدیرکل صدا وسیمای فارس با اشاره به تولیدات این مرکزدر حوزه های مختلف بویژه تولیدات رسانه ای با موضوع دفاع مقدس ساخت سریال شهید دوران را افتخاری برای صدا وسیمای فارس و مطالبه بحق مردم شریف و انقلابی این استان دانست.

سرهنگ کوشکی مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس نیز در این نشست  با اعلام آمادگی برای همکاری با تولید سریال شهید دوران به سایر شخصیت های ملی استان فارس از جمله شهید دستغیب و شهید جاویدی اشاره کرد و افزود : پس از 40 سال از جنگ تحمیلی حق نسل کنونی است که قهرمانان خود را بیش از گذشته بشناسند و وظیفه حوزه های فرهنگی و انقلابی است که با جدیت در این عرصه ورود کنند.

در ادامه برخی از فرماندهان ارتش نیز نظرات خود را برای چگونگی تولید سریال شهید دوران و آمادگی ارتش برای پشتیبانی از این اقدام رسانه ای اعلام کردند