جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

نشست صمیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با اصحاب رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست صمیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با اصحاب رسانه

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / رویدادهای مرکز

نشست صمیمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با اصحاب رسانه

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / رویدادهای مرکز

در سال همدلی و همزبانی ، نشست هم اندیشی مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با اصحاب رسانه برگزار شد .

این نشست به دعوت صدا و سیمای مرکز فارس و با حضور مدیرکل ، معاونان و مدیران صدا و سیمای مرکز فارس با مدیر مسئولان ، سرپرستان ، نمایندگی های خبرگزاری ها ، سردبیران روزنامه های فارس و صاحب نظران عرصه مطبوعات در صدا و سیمای مرکز فارس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، شرکت کنندگان در نشست هم اندیشی با مدیر کل صدا و سیما به بررسی چالش های فرهنگی و اولویت های در خور توجه برای اعتلای جایگاه سومین حرم اهل بیت و استان فارس پرداختند .

پاسخ گو نبودن برخی مسئولان استان به رسانه ها مهمترین مشکل در عرصه خبررسانی است .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس اطلاع رسانی و روشنگری افکار عمومی را مهمترین وظیفه اصحاب رسانه برشمرد و گفت : صدا و سیما و دیگر رسانه های استان باید درخواست ها و مطالبات مردم را به گوش مسئولان و تلاش های مسئولان را به اطلاع مردم برسانند.

سید تقی سهرابی با اشاره به موقعیت ممتاز فرهنگی – مذهبی استان فارس و شهر شیراز افزود : این شهر و استان جایگاهی جهانی دارند ، از این رو باید در انعکاس اخبار و مسائل فرهنگی و مذهبی استان در سطح ملی و بین المللی توجه ویژه شود.

وی گفت : استان فارس با وجود ظرفیت های بالایی که در زمینه های مختلف دارد تاکنون به جایگاهی که شایسته آن است نرسیده است و این امر با تلاش رسانه ها در معرفی توانمندی های استان محقق می شود.

شرکت کنندگان در این جلسه خواستار تشکیل اتاق فکر ، توجه به ظرفیت های شهروند خبرنگار و استفاده از خبرنگاران و نیروهای انسانی متخصص در رسانه های مکتوب به عنوان کارشناس برنامه های صداوسیما شدند .