جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

نشست خبری مدیرکل مرکز ویژه موفقیت های پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست خبری مدیرکل مرکز ویژه موفقیت های پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

حوزه فنی صدا و سیمای مرکز فارس در پانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه خوش درخشیدند.

سهرابی مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس در نشست با اصحاب رسانه اظهار کرد: همکاران فنی این مرکز در پانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه تهران با کسب ۳ تندیس و ۱۴ لوح تقدیر و امتیاز ویژه افتخار آفرین شدند.

وی افزود: این اجلاس یکی از مهم‌ترین نشست‌های رسانه ملی است که علاوه بر مراکز استان‌ها، شبکه‌های ملی و بین المللی صدا و سیما و بخش خصوصی چند کشور خارجی هم در آن حضور دارند.

وی تصریح کرد: همکاران فنی صدا و سیمای مرکز فارس امسال با ۴۰ دستاورد و ایده نو به این جشنواره رفته بودند که تعدادی از طرح‌های عملیاتی شده، مورد توجه قرار گرفتند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: بعضی از دستاورد‌های ارائه شده به این جشنواره کاملا بومی و برای انبوه سازی مورد استقبال جهاد خودکفایی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران هم قرار گرفته است.

سهرابی افزود: میکسر دیجیتال صدا که یکی از طرح‌های همکاران فنی صداوسیمای مرکز فارس است و صفر تا صد طراحی و اجرای آن توسط همکاران این مرکز انجام شده در این اجلاس به عنوان یکی از طرح‌های برتر انتخاب شد و به احتمال قوی به نام استان فارس به تولید انبوه خواهد رسید.

وی گفت: خوشبختانه با توجه به توانمندی‌ها و تلاش‌های مجموعه همکاران در معاونت فنی صداوسیمای مرکز فارس بخش عمده‌ای از فعالیت‌های برون استانی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به این مرکز سپرده شده و همکاران فنی مرکز فارس علاوه بر انجام ماموریت‌های موظف خود در این حوزه هم خوش درخشیده اند.