سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

نامزدهای قانون مدار ؛ پیروز نهایی انتخابات از نگاه مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

نامزدهای قانون مدار ؛ پیروز نهایی انتخابات از نگاه مردم

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی / انتخاباتی

نامزدهای قانون مدار ؛ پیروز نهایی انتخابات از نگاه مردم

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما/ سیاسی / انتخاباتی  

رئیس هیئت بازرسی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان شهرستان شیراز گفت: نامزدهای قانون مدار از دیدگاه مردم پیروز انتخابات کسانی هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، عنايت الله رحيمي با بيان اين كه این هیأت مسئول نظارت بر حسن اجرای قانون انتخابات در کلیه مراحل انتخابات بوده و کار خود را از بیش از یک ماه قبل آغاز كرده است، اظهار داشت: هيأت بازرسي انتخابات قبل از زمان قانونی تبلیغات، روز برگزاري انتخابات و تا مرحله اعلام نتایج به بازرسي خود ادامه خواهد داد و به صورت مستمر روند اجرای قوانین، توسط ستادهای انتخاباتی و شخص کاندیداها را رصد می كند.

وي با اشاره به اينكه در روز برگزاري انتخابات در هر شعبه یک بازرس حضور دارد ، اعلام كرد: بیش از 700  نفر بازرس و سربازرس شهرستان شیراز در سه بخش مرکزی، ارژن و زرقان حضور خواهند داشت.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان شهرستان شیراز افزود: این افراد در سامانه جامع هیئت بازرسی کشور ثبت شده اند و کلاس های آموزشی آنان به زودی برگزار خواهد شد.

عنایت الله رحیمی افزود: دبیرخانه هیئت بازرسی شهرستان شیراز در فرمانداری این شهرستان مستقر بوده و کمیته حقوقی این هیئت شکایات واصله را بررسی و پیگیری می كند.

رحيمي ادامه داد: همشهریان محترم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف انتخاباتی، موارد را به شماره 32339760 دبیرخانه هیئت بازرسی شهرستان شیراز جهت پیگیری گزارش كنند.

وي ضمن آرزوی برگزاري انتخاباتی سالم و پر شور، حفظ نشاط انتخاباتی و انجام رقابت سالم و پر شور را در گرو رعایت اخلاق و قانون دانست. / د