جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

مهمونی مقام برتر برنامه های افطار را دربین مراکز کشور کسب کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

مهمونی مقام برتر برنامه های افطار را دربین مراکز کشور کسب کرد

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

 

معاون سیمای مرکز فارس خبر داد:

کسب جایگاه نخست صدا و سیمای مرکز فارس در ارزیابی سازمان  صدا وسیما

معاون سیمای مرکز فارس گفت: بر اساس اعلام مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صدا و سیما، مرکز فارس، مازندران و گلستان به صورت مشترک جایگاه نخست تولید ویژه برنامه افطار را در کشور کسب کرده اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان صدا و سیمای مرکز فارس، باغبانمنش در خصوص آخرین ارزیابی‌های صورت گرفته در خصوص ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان گفت: بر اساس نتایج بررسی ویژه برنامه افطار سیمای مراکز که توسط مرکز نظارت و ارزیابی سازمان اعلام شده است، گویای خلاقیت و تلاش پیوسته مدیران و برنامه سازان سیمای مراکز است.

وی اضافه کرد: بر اساس آنچه در این گزارش آمده است ١٠ مرکز رتبه خیلی خوب و ٢٠ مرکز رتبه خوب کسب کرده اند و تنها ٣ مرکز در حد متوسط بوده اند.

معاون سیمای مرکز فارس همچنین در خصوص افتخار آفرینی مرکز فارس در این ارزیابی نیز تصریح کرد: مرکز فارس و بر اساس اعلام مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صدا و سیما به صورت مشترک با کسب ٩٣ امتیاز حائز رتبه اول شد.

باغبانمنش اضافه کرد: در این گزارش که از سوی مرکز نظارت و ارزیابی سازمان منتشر شده است مراکز البرز و قزوین با کسب ٩٢ امتیاز به صورت مشترک رتبه دوم و مراکز قم و کهکیلویه و بویراحمد با کسب ٩١ امتیاز رتبه سوم را به دست آورده اند.

برنامه مهمونی به تهیه کنندگی عباس روزیطلب درلحظات افطار ماه مبارک رمضان هر روز از سیمای فارس پخش می شد.