سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

معرفی برگزیدگان مسابقه عکس شاهچراغ (ع) - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی برگزیدگان مسابقه عکس شاهچراغ (ع)

شیراز/خبرگزاری صداوسیما/فرهنگی هنری مذهبی

معرفی برگزیدگان مسابقه عکس شاهچراغ (ع)

معرفی برگزیدگان مسابقه عکس شاهچراغ (ع)
برگزیدگان مسابقه عکس شاهچراغ (ع) با عنوان «در سوگ خورشید» معرفی شدند.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) گفت: 350 اثر از استان های فارس، قزوین، قوچان، یزد، اردبیل، تهران و بوشهر به دبیرخانه مسابقه ارسال شده بود که پس از داوری 10 عکاس به عنوان برگزیده معرفی شدند.
حجت الاسلام احمد سلامی افزود: در مسابقه عکس شاهچراغ علیه السلام به ترتیب سید ولی شجاعی لنگری از ساری، احسان امیدی از یزد، اسحاق آقایی از یاسوج، امیرقیومی از لارستان فارس، امین رحمانی از قزوین، حسین کریمی از شیراز، داوود ایزدپناه از یاسوج، علیرضا یعقوبی از شیراز، محمد امینی از شیراز و محمد حمیدی مهر از شیراز به عنوان برگزیدگان مسابقه معرفی شدند.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) با اشاره به مقررات عمومی این مسابقه عکاسی گفت: شرایط مسابقه به گونه ای پیش بینی شد که تمام هنرمندان رشته عکاسی با موضوع آزاد و استفاده از دوربین عکاسی حرفه ای و تلفن همراه بتوانند در مسابقه شرکت کرده و به ارائه آثار خود بپردازند.
حجت الاسلام سلامی با بیان اینکه این مسابقه با رویکرد تک عکس برگزار شد خاطرنشان کرد: عکس های برگزیده شده مسابقه عکس «در سوگ خورشید» به صورت تابلو نمایشگاهی چاپ و در معرض دید زائران و مجاوران قرار می گیرد.
موضوع عکس های ارسالی، سالروز بزرگداشت شهادت حضرت احمد بن موسی (علیهما السلام)، توجه به زائران سالمند، خدمات رسانی به زائران، لاله گردانی خدام و حضور زائران خارجی اعلام شده بود