جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

معرفی برترین های مسابقات استانی پرورش اندام - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی برترین های مسابقات استانی پرورش اندام

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی

معرفی برترین های مسابقات استانی پرورش اندام

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / ورزشی  

نفرات برتر مسابقات استانی پرورش اندام فیگور معرفی شدند.

این مسابقات در رشته های بادی بلدینگ، بادی کلاسیک و فیزیک دررده بزرگسالان برگزار شد  .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، دراین رقابت ها که با حضور 240 نفر از سراسر استان در سالن شهید دستغیب شیراز برگزارشد، 85 کیلوگرم ، محمد علی تمدن از فیروز اباد عنوان قهرمانی را کسب کرد، مهدی جوکار از باشگاه پارسه دوم شد و ادیب جانثار از باشگاه ایمن برسکوی سوم ایستاد.

در وزن 90 کیلوگرم ،مهدی کمالی از باشگاه بهنام قهرمان شد؛ ابراهیم زینلی از باشگاه ایران جوان برسکوی دوم ایستاد و محمد خالص حقیقی از باشگاه آزادگان عنوان سوم را کسب کرد.

درر وزن 95 کیلو گرم ، علی حسینی از باشگاه چمران مقام اول را کسب کرد، بهروز دهقانی از باشگاه هدف عنوان دوم را کسب کرد و بیژن فرقدین از باشگاه میلان سوم شد.

در وزن 100کیلوگرم،: حمید رضا میرزائی از باشگاه فیجانی نسیم قهرمان شد، مهدی آزادی از باشگاه بهنام مقام دوم را کسب کرد و محمد حسین ناقد از پارسه برسکوی سوم ایستاد.

در وزن 100+ کیلوگرم، رضا لهراسبی از باشگاه وی هان عنوان قهرمانی را کسب کرد، سید امیر نیرومند از باشگاه نیرومند دوم شد و حسن امیری از کانون بدنسازان مقام سوم را کسب کرد.

در بخش تیمی نیز ، باشگاه بهنام مقام قهرمانی را بدست آورد، باشگاه پارسه عنون دوم را کسب کرد و باشگاه نوید سوم شد.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
اخبار رابه صورت كامل ارائه كنيد .سپاس mohammad ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۰۲:۲۴

mohammad
اخبار رابه صورت كامل ارائه كنيد .سپاس
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۰۲:۲۴