جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

مراسم بزرگداشت شهدای هنر و رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم بزرگداشت شهدای هنر و رسانه

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

مراسم بزرگداشت شهدای هنر و رسانه امروز با حضور مدیرکل، قائم مقام ، معاونان، مدیران، همکاران مرکز و جمعی از مدعوین، شاعران وخبرنگاران مطبوعات در سالن شهید رکنی مرکز با قرائت پیام دکتر علی دارابی معاون رییس سازمان صدا وسیما در امور استان ها برگزار شد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس در این مراسم گفت: عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی لطف خدا و نظارت شهدا است و به برکت خون شهدا امروز کشورمان در دنیا به سربلندی، ملتمان به آزادی و رهبری معظم انقلاب به شجاعت و تقوا مشهور است.

سید تقی سهرابی افزود: هر کجا برای کشورمان موفقیتی حاصل شد به برکت توجه به راه شهدا بوده و هرکجا نقص داشتیم به خاطر فراموشی راه و یاد شهدا است.

وی افزود: هرچند برای رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی راه زیادی است ولی با ادامه راه شهدا و تبعیت از رهبری می توان به آن هدف رسید.

فرمانده انتظامی استان فارس نیز در این مراسم گفت: بسیاری از عملیات های دوران دفاع مقدس امدادهای غیبی مشهود بود و با این امداد ها بود که‌ در زیر رگبار دشمن پیروزی از رزمندگان ما بود.

سردار احمدعلی گودرزی افزود: جمع آوری ۸۵۰ هزار مین در عملیات رمضان از عراقی ها در شرایطی که اصلا مین نداشتیم باعث شد صادر کننده آن شویم.

وی ادامه داد: در یکی از عملیات ها دشمن یک و نیم میلیون گلوله در یکساعت فقط در منطقه شرهانی و زبیدات بر سر رزمندگان ما ریخت.

در این مراسم از خانواده شهیدان مصلی نژاد، نقدی، مصطفایی به نمایندگی از خانواده شهدای هنر و رسانه استان فارس و مژگان دستوری، سارا رمضانی، پروانه نجاتی، هادی فردوسی که در وصف شهدای رسانه سروده ها یی داشتند با اهدا لوح قدردانی شد

در مراسم بزرگداشت شهدای هنر و رسانه، با پیکر یکی از شهدا گمنام دفاع مقدس وداع شد.

این مراسم به منظور معرفی شهدای هنر و رسانه فارس همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) با حضور شاعران برجسته استان، خانواده‌های شهدای هنرمند و رسانه فارس و اهالی هنر و رسانه در سالن شهید رکنی مرکز صدا و سیمای استان برگزار شده است.