جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

مدیرکل صداوسیمای فارس : لزوم اطلاع رسانی مطلوب خدمات ارزشمند صنایع الکترونیک شیراز به مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل صداوسیمای فارس : لزوم اطلاع رسانی مطلوب خدمات ارزشمند صنایع الکترونیک شیراز به مردم

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

نماینده وزیر دفاع و مدیرعامل شرکت صنایع الکترونیک شیراز به همراه جمعی از مدیران ارشد این مجموعه با مدیرکل صداوسیمای فارس دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز فارس ، مدیرکل صداوسیمای فارس با ابراز خرسندی از دیدار با مدیران صنایع الکترونیک شیراز ، مجموعه صنایع الکترونیک را  برای شیراز ، استان فارس و کشور یک افتخار دانست و گفت : صداوسیما باید این افتخار را با صدای بلند و رسا به گوش مخاطبان برساند.

سهرابی افزود : صداوسیمای مرکز فارس این آمادگی را دارد تا در برنامه های مختلف رسانه ملی در استان فارس خدمات این مجموعه ارزشمند را به مردم معرفی کند که این امر موجب امیدواری مردم و مباهات برای کشور خواهد بود .

مدیرکل صداوسیمای فارس با بیان اینکه همانطور که بارها و بارها امام راحل و رهبر معظم انقلاب فرموده اند هر نقطه ای را که دشمن درکشور هدفگذاری می کند باید برجسته شود افزود : حوزه های علمی ، تخصصی و پژوهشی در کنار سایر حوزه های پیشرو در کشور از جمله این نقاط قوت کشور است که پردازش مطلوب موفقیت ها و دستاوردها در این حوزه ها موجب خشم و یاس دشمن می شود .

سهرابی خواستار افزایش ارتباطات و تعاملات دو مجموعه صداوسیمای فارس و صنایع الکترونیک شیراز شد و تصریح کرد : کارهای بدیع ، خلاقانه و متناسب با نیاز جامعه مزایای فراوانی برای کشور دارد از جمله تشویق و ایجاد انگیزه برای جوانان و اشتغالزایی و پیشرفت کشور که برای رسیدن به این مهم باید اطلاع رسانی خوبی از دستاوردهای مجموعه هایی نظیر صا شیراز انجام شود .

مدیرعامل شرکت صنایع الکترونیک شیراز هم در این دیدار با اشاره به اینکه علیرغم وجود ظرفیت ها و توانمندی های بسیار برای برطرف کردن نیازها و کمبودهای کشور در این مجموعه اما متاسفانه شاهد برون سپاری بسیاری از تولیدات و خدمات به خارج از مجموعه صنایع الکترونیک شیراز هستیم که نیازمند اصلاح رویه و تغییر نگاه مدیران ارشد استان است افزود : براساس مصوبه شورای اقتصادی استان فارس باید حداقل 70 درصد فعالیت ها در داخل استان انجام شود که اگر این مصوبه به درستی رعایت شود هم اشتغال زیادی ایجاد خواهد و هم مسائل و مشکلات و نیازهای استان و کشور برطرف می شود .

قهرمانی به چند نمونه از فعالیت های برجسته و مهم صنایع الکترونیک شیراز اشاره کرد و گفت : قرارداد با خودروسازان بزرگ کشور برای تامین قطعات ، ارائه خدمات فنی و مهندس در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی و صدور این خدمات به کشورهای مختلف ، تولید سیم کارت های تلفن همراه برای سه اپراتور بزرگ کشور و تولید کارت هوشمند سوخت بعنوان تنها تولید کننده این محصولات در کشور ، تامین تجهیزات مورد نیاز فرودگاه بین المللی شیراز به طور کامل ، تولید سنسورهای خودرویی با فناوری هایتک از جمله توانمندی های صنایع الکترونیک شیراز است .

در این دیدار دیگر مدیران صنایع الکترونیک شیراز ضمن برشمردن دستاوردها و توانمندی های دیگر این مجموعه خواستار افزایش تعاملات با صداوسیمای مرکز فارس برای انعکاس بهتر و بیشتر فعالیت های صنایع الکترونیک شیراز به مردم شدند.