جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

قدر دانی نماینده ولی فقیه در استان از عملکرد صدا و سیمای مرکز فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

قدر دانی نماینده ولی فقیه در استان از عملکرد صدا و سیمای مرکز فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / رویدادهای مرکز

قدر دانی نماینده ولی فقیه در استان از عملکرد صدا و سیمای مرکز فارس

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / اجتماعی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز با ارسال تقدیر نامه ای از عملکرد صدا و سیمای مرکز فارس در دهه اول محرم قدردانی کرد.

آیت الله اسدالله ایمانی با بیان اینکه ویژه برنامه های دهه ی اول ماه محرم در صدا و سیمای مرکز فارس برای زنده نگه داشتن اهداف قیام امام حسین (ع) تهیه و پخش شد، افزود : از فعالیت های گسترده و تلاش مجدانه دست اندرکاران رسانه استانی نسبت به تولید و پخش این برنامه های آگاهی بخش در جامعه تشکر می شود.

وی در این تقدیرنامه تصریح کرد: انعکاس عزاداری های حسینی با محوریت حرم های مطهر استان ، معرفی جلوه های منحصر به فرد آئین های سوگواری در نقاط مختلف استان ، ارائه تحلیل های مناسب کارشناسانه از جریان سازنده قیام عاشورا و نمایش ارادت عزاداران حسینی (ع) در شبکه های سراسری از این اقدامات شایسته تقدیر صدا و سیمای مرکز فارس است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز ، ارائه نمونه های عینی از مداح های موفق کشور ، مراسم سینه زنی و عزاداری و همچنین بیان راز و رمز موفقیت های مداحان را از مهمترین برنامه های تولیدی صدا و سیمای مرکز فارس در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان عنوان کرد و گفت: تولید برنامه های آگاهی بخش با در نظر گرفتن کیفیت عزاداریها و برگزاری مجالس روضه خوانی و تعزیه داری موجب آسیب شناسی این مراسم می شود.

حضرت آیت الله ایمانی در پایان این تقدیرنامه خطاب به مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس آورده است : با سپاس و قدردانی مجدد از تلاشهای مخلصانه و مجدانه جناب عالی و عموم همکاران محترم تان دوام توفیقتان را از درگاه حضرت احدیت آرزومندم.

نماینده ولی فقیه در استان فارس همچنین با تاکید بر ضرورت فضاسازی های لازم برای اجتماع عظیم مردم در مراسم روز اربعین حسینی و حرکت کاروان های مختلف از شهرستانها به سمت حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیهم السلام گفت : این برنامه ها می تواند با هماهنگی تولیت و هیات های مذهبی آستان مقدس شاهچراغ (ع)  انجام شود. / د