حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۷

قدردانی مدیرکل صدا وسیمای فارس از عوامل برنامه های موفق نوروزی سیمای فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی مدیرکل صدا وسیمای فارس از عوامل برنامه های موفق نوروزی سیمای فارس

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس در جلسه ای از برنامه سازانی که در ایام نوروز با تلاش شبانه روزی خود با مردم همراه بودند قدردانی کرد.
سهرابی در این جلسه ضمن قدردانی از برنامه سازان و افتخارآفرینان سیمای مرکز که توانستند عنوان برترین سیمای مراکز را کسب کنند گفت: شما هم در برنامه های نوروزی درخشیدید وبی نظیر بودید و هم در برنامه های تحویل سال. شما نشان دادید که به رغم تمام مشکلات وکمبودها می توان برنامه هایی فاخر و در خور مردم استان فرهنگ پرور و فرهیخته فارس تولید کرد و این موفقیت ها حاصل تدبیر، برنامه ریزی و کارحرفه ای شماست.
مدیرکل مرکز افزود: مدیران مرکز لحظه ای از دغدغه های همکاران غافل نیستند و همواره سعی می کنند تا مشکلات و گرفتاری های همکاران مانع تولید و برنامه سازی نشود و بتوانیم به سرعت از این بحران عبور کنیم .
سهرابی ضمن برشمردن ویژگی ها وتوانمندی های برنامه سازان و همکاران مرکز خاطر نشان کرد: شما با تلاش و انگیزه الهی و قصد خدمت به مردم در جذب مخاطب بسیار موفق بودید و حتی فراتر از شبکه های ملی، خود را نشان دادید و با کار حرفه ای خود بینندگان را پای تلویزیون نشاندید.
وی همچنین با بیان اینکه ما تمام ظرفیت و توانمان را برای جذب و رضایت مخاطب به کار می گیریم ، اظهار کرد: صدا وسیمای فارس برای اولین بار با جسارت تمام از تخت جمشید و مجموعه پاسارگاد برنامه پخش کرد و این از ویژگی های نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با تدبیر و نکته سنجی از تمام ظرفیت ها و توانمندی های کشور برای رضایت و جذب حداکثری مردم استفاده می کند.
مدیر کل در پایان با اهدای لوح سپاس از عوامل و برنامه سازان موفق نوروزی قدردانی کرد.