رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

قدردانی القاصی مهر رییس کل دادگستری استان از عملکرد صدا وسیمای فارس به عنوان رسانه برتر - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی القاصی مهر رییس کل دادگستری استان از عملکرد صدا وسیمای فارس به عنوان رسانه برتر

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

القاصی مهر رییس کل دادگستری استان فارس با اهدای لوح سپاس به آقای سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس از عملکرد این مرکز در اجرای برنامه های پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی استان فارس در سال 1396 قدردانی کرد.

در بخشی از این لوح خطاب به سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس آمده است: حمد و سپاس خدایی را که تمام عالم به معرفت او عارف است و به عنایت او واقف و چه افتخار آفرینند آنانی که در کمال صداقت و فداکاری بهترین سالهای عمر خود را در سخت ترین سنگرهای خدمت به آحاد مردم در جامعه اسلامی می گذرانند و بی هیچ چشمداشتی عرشیان را به نظاره فرا می خوانند.

رییس کل دادگستری استان فارس اظهار کرد: بی تردید وجود جامعه ای سالم، پویا، رشد یافته و دین مدار مرهون اقدام مجدانه، متعدانه و دلسوزانه انسان های فرهیخته ایست که روح و فکر والایشان سرشار از عشق به دین و میراث گرانبهای پیامبران الهی است .

وی اهتمام و جدیت سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس و همکاران خدوم این مرکز در اجرای برنامه های پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی استان فارس در سال 1396 تحسین برانگیز دانست وصدا وسیمای فارس را به عنوان رسانه برتر در بین دستگاهای دیگر معرفی کرد.