سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

غبار روبی وگل باران قبور مطهر شهدا در اولین روز دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

غبار روبی وگل باران قبور مطهر شهدا در اولین روز دهه فجر

شیراز/واحد مرکزی خبر/اجتماعی

غبار روبی وگل باران قبور مطهر شهدا در اولین روز دهه فجر

در اولین روز از دهه پر فروغ فجر مدیران دستگاههای اجرایی استان با حضور در گلزار شهدای شیراز با غبار روبی وگل باران قبور مطهرشهدا ضمن تجدید میثاق با شهدا یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی و8 سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

در این مراسم دکتر احمدی استاندار فارس گفت : انقلاب اسلامی ما مدیون رشادتها وایثار گریهای این شهداست ووظیفه همه ماست که در تمام روز های سال از این بزرگواران به پاس جانفشانی و اهدا تمام هستی خود تقدیر کنیم چون اگر شهدا نبودند این بزرگی ایران اسلامی در تمام جهان هم نبود.

همچنین به مناسبت سی وششمین سال روز ورود امام خمینی به ایران اسلامی مراسم نمادین استقبال از ورود امام به میهن اسلامی در ورزشگاه شهید ایت الله دستغیب شیراز بر گزار شد.

در این مراسم تمثال مبارک امام راحل ومسیر مبارک ورود امام به میهن اسلامی با حضور پر شور مردم ومسئولان گل باران شد.

استاندار فارس در این مراسم گفت:با ورود امام خمینی به میهن اسلامی حکومت پوشالی وظالم سلسله پهلوی فرو ریخت وامام با تشکیل دولت موقت عملا حکومت جمهوری اسلامی ایران را با اقتدار وپشتوانه ایمان ومردم ایجاد کرد واین روز هیچ وقت در اذهان ملت ما بیرون نخواهد رفت.

حجت الاسلام رضایی مسئول ستاد هماهنگی تبلیغات انقلاب اسلامی نیز در این مراسم گفت: ورود تاریخی امام به میهن از جمله روزهایی است که همیشه در تاریخ تمام ملتها از آن یاد می شود .

وی افزود: امام در بدو ورود به میهن از تشکیل دولت به پشتوانه ملت سخن گفت وعملا با این کارخواست نشان دهد مردم خودشان در سرنوشتشان باید سهیم باشند واین نشان از فکر بلند وعمیق امام رحمت الله علیه است.