جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

طنین موسیقی فجر در فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

طنین موسیقی فجر در فارس

altاستان فارس همزمان با برگزاری بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر درتهران، میزبان این رخداد موسیقایی است.
به گزارش واحد مرکزی خبر فارس ؛ جشنواره موسیقی فجر ، استان فارس از امروز میزبان گروه های موسیقی جشنواره است و برنامه های جشنواره تا روز دوم اسفند در این استان ادامه خواهد داشت.
امروز رسیتال فلوت و پیانو ایران و اتریش ساعت 19 در مجموعه فرهنگی هنری حافظ به صحنه می رود و فیلم مستند صدا و سکوت به کارگردانی نوبرت وبدمر و پیتر گویر از آلمان و سوییس ساعت 16 در سالن عزل شهر شیراز به نمایش در می آید.
پنجشنبه 24 بهمن، کنسرت سبک روح به خوانندگی پرهان لردی فرد ساعت 19 در مجموعه فرهنگی هنری حافظ به صحنه می رود و مستند ارکستر میدان ویتوریو به کارگردانی آگستینو فرتنه از ایتالیا ساعت 16 در سالن عزل به نمایش در می آید.
جمعه 25 بهمن، کنسرت عبور علی قمصری و محمد معتمدی ساعت 10 در مجموعه فرهنگی هنری حافظ به صحنه می رود و فیلم مستند ال انکوئنترو اثر نوربرت ویدمر آلمانی و انریکه رو آرژانتینی ساعت 16 در سالن غزل به مخاطبان ارائه می شود.
شنبه 26 بهمن بهنام صفوی و گروهش در دو سانس ساعت 18 و 21 در مجموعه فرهنگی هنری حافظ برنامه اجرا می کند و فیلم مستند موسیقی عرفانی در جهان اسلام اثر سایمون براتون از انگلیس ساعت 16 در سالن غزل روی پرده می رود.
یکشنبه 27 بهمن گروه آوازی تهران با اجرای میلا عمرانلو و وحید تاج ساعت 19 مهمان مجموعه فرهنگی هنری حافظ است و مستند مرز پرگهر به کارگردانی هومن ظریف ساعت 16 در سالن غزل به نمایش در می آید.
دوشنبته 28 بهمن مجموعه فرهنگی هنری حافظ میزبان گروه لیان به سرپرستی محسن شریفیان است و دو مستند بچه ها در برزیل به کارگردانی دانیل کاتویو از کانادا و فیلم جهله به کارگردان کیوان آزاد در سالن غزل به علاقه مندان ارائه می شود.
سه شنبه 29 بهمن کنسرت دیالوگ با همنوازی پیمان یزدانیان و حسام اینانلو در مجموعه فرهنگی هنری حافظ اجرا می شود و دو فیلم بن بست و بی همگان اثر مصطفی شیری و طیب نجفیان در سالن غزل به نمایش در می آیند.
چهارشنبه 30 بهمن، تالار پیام شهر شیراز میزبان تکنوازی حجت الله آزادی، محمد ذاکر حسین، جهانبخش رستمی، مهدی شیرازی، علیرضا صدیقی نسب و کمال صندوق ساز است.
پنجشنبه 1 اسفند ارکستر زهی ایران با هنرنمایی منوچهر صهبایی و روزبه تابنده ساعت 19 در مجتمع آموزشی فرهنگی احسان به صحنه می رود.
جمعه 2 اسفند ارکستر محلی دوسار به سرپرستی علیرضا گلشن، ساعت 19 در مجتمع آموزشی فرهنگی احسان برنامه اجرا می کند.
جشنواره بین المللی موسیقی فجر از 24 بهمن همزمان با تهران در برخی استانهای کشورمان برگزار خواهد شد.