جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

طراحی نرم افزار اندرویدیِ جدیدِ آموزش زبان انگلیسی در شیراز - نمایش محتوای خبر

 

 

طراحی نرم افزار اندرویدیِ جدیدِ آموزش زبان انگلیسی در شیراز

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / علمی

طراحی نرم افزار اندرویدیِ جدیدِ آموزش زبان انگلیسی در شیراز

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / علمی

دانشجوی شیرازی با طراحی یک نرم افزار اندرویدی ، شیوه جدید فراگیری هزار و 100 کلمه زبان انگلیسی را ابداع کرد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، محمدرضا بهمنی دانشجوی ترم هشتم رشته مهندسی نرم افزار دانشگاه پیام نور شیراز،

با طراحی یک برنامه کاربردی ، موفق به ابداع یک روش جدید برای آموزش 1100 کلمه ضروری به دانشجویان و داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ،آزمون های تافل، آیلتس وGRE شده است.

این مخترع جوان درباره قابلیت های نرم افزار طراحی شده گفت : این نرم افزار با هجی کلمات و استفاده از کدهای طنزگونه ، امکان یادگیری و به خاطرسپاری واژه های انگلیسی را افزایش می دهد .

محمدرضا بهمنی افزود :  این برنامه کاربردی برای نخستین بار در کشور طراحی شده و کاربران با استفاده از این اپلیکیشن می توانند در یک هفته ، 1100 کلمه را برای همیشه به خاطر بسپارند.

وی تصریح کرد : تلفظ لغات ، محیط جذاب کاربری ، امکان علامت گذاری واژه های دلخواه ، جست وجوی لغات و اشتراک گذاری کلمات و کدها با دوستان در شبکه های اجتماعی از جمله امکانات این نرم افزار است.

بهمنی با بیان اینکه این اپلیکیشن از کافه بازار در اینترنت قابل دریافت است ، گفت: کاربران در صورت دانلود این نرم افزار به سه درس ابتدایی کتاب 1100 کلمه ضروری انگلیسی و در صورت ارتقای برنامه به 43 درس دیگر این نرم افزار دسترسی می یابند .

ابراهیم اژدری ، مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز هم گفت : این دانشجوی شیرازی از توسعه دهندگان برنامه های اندرویدی در کشور است و در دهمین دوره مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران نیز در اسفندماه سال گذشته با ارائه ربات هوشمند موفق به کسب مقام سوم در بخش لیگ نمایشی دانشجویی شده بود.