سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

ضرورت برگزاری انتخابات با بی طرفی کامل - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت برگزاری انتخابات با بی طرفی کامل

شیراز /خبرگزاری صدا و سیما / سیاسی / انتخاباتی

ضرورت برگزاری انتخابات با بی طرفی کامل

شیراز/ خبرگزاری صدا و سیما  / سیاسی / انتخاباتی  

فرماندار شهرستان داراب گفت : انتخابات بدون دخالت سلیقه ها و با بی طرفی کامل وقانونمند برگزار می شود و انتخاب کننده وتعیین کننده اصلی مردم هستند.

عبدالرضا قاسم پور در جلسه نشست مشترک اعضاء شــــورای تأمین ، هیأتهای اجرائی ، نظارت و بازرسین شهرستانهای داراب و زرین دشت با داوطلبین ومسئولین ستادهای تبلیغاتی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای افزود: : حضور پرشور ، گسترده و آگاهانه مردم در پای صندوق های رأی بسیار حائز اهمیت است و همه باید دست به دست هم داده و به مردم اعتماد بدهیم که این انتخابات قانونمند و آرام برگزار خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با تأکید بر رعایت قانون تبلیغات انتخاباتی گفت : هم اکنون فضای خوبی در شهرستان حاکم است و مردم کاندیدائی را می پسندند که به دنبال قانون و آرامش باشد .

وی در ادامه افزود : نامزدهای انتخاباتی می توانند در فضای مجازی از آرمانهای نظام دفاع کنند و اهداف و برنامه های خود را به مردم مطرح کنند.

قاسم پور در خصوص دایر کردن ستاد انتخاباتی و سایر موارد تبلیغاتی ، چاپ پوستر و زندگی نامه براساس قانون مطالبی بیان کرد و افزود: اگر در این موارد خلاف صورت پذیرد براساس قانون ستاد انتخاباتی فرد خاطی را تعطیل و با وی برخورد می کنیم

فرماندار داراب در ادامه تصریح کرد: انتظار داریم همه کاندیداها به نتیجه انتخابات تمکین کنند و و نتیجه انتخابات وحدت ، تعامل ، وهمدلی نامزدهای انتخاباتی باشد.

در ادامه جلسه امام جمعه داراب و فرماندار زرین دشت و اعضاء شورای تأمین شهرستانهای داراب و زرین دشت نیز مطالبی در خصوص رعایت قانون جهت هرچه بهتر و قانونی و پرشور تربر گزار شدن انتخابات بیان کردند. / د