رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

صدا و سیمای مرکز فارس برتر برترین های کشور با دریافت 6 تندیس ، 30 جایزه و 17 تقدیر - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیمای مرکز فارس برتر برترین های کشور با دریافت 6 تندیس ، 30 جایزه و 17 تقدیر

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

کسب عنوان مرکز برتر برترین ها در جشنواره  بیست و یکم، ، برترین مرکز در حوزه فضای مجازی، برترین مرکز در حوزه خبر در بین شبکه های استانی، برترین رادیو استانی در تولید نمایش، برترین مستند خبری، برترین گزارش موضوعی در خبرتلویزیون و مرکز برتر در تهیه برنامه نوجوان سیما از جمله افتخارات هنرمندان فارس در این جشنواره بود.

در جشنواره بیست و یکم ، مرکز فارس با دریافت ۶ تندیس ، 30 جایزه و 17 تقدیر، " فارس برقله افتخار" را  برای فارسیان فرهیخته به ارمغان آورد، هر 6 حوزه خبر، فضای مجازی، سیما، صدا، موسیقی و پژوهش خوش درخشیدند و سهرابی مدیرکل صدا و سیمای مركز فارس تنديس برترين مركز را از دکتر عسکری رییس رسانه ملی دریافت نمود.

هنرمندان و برنامه سازان مهد  فرهنگ و هنر ایران اسلامی ، افتخارآفرینان سرزمین گنبدهای برافراشته، فرزندان سومین حرم اهل بیت علیهم السلام، شیراز جنت طراز در بیستمین و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استانها، پرچم خوش نقش فارس را بر فراز بلندای هنر و اندیشه برافراشتند و به لطف خداوند متعال بار دیگر نور هدایت علوی و محمدی پرتوگر فکر ، اندیشه ، خلاقیت و هنر آنها شد و در لحظه لحظه جشنواره، نام فارس بر قله افتخار طنین انداز شد.

چهار جایزه و دو تندیس به معاونت خبر ، سه جایزه و تندیس مرکز برتر به معاونت فضای مجازی اهدا شد و رادیو فارس با کسب ۹ جایزه و ۴ تقدیر پرافتخارترین رادیو در کل کشور شد و تندیس بهترین کارگردانی نمایش رادیویی را آرش جمال الدینی دریافت کرد، سیمای مرکز فارس با کسب ۸ جایزه یک تندیس و ۶ تقدیر در جشنواره بیست و یکم مراکز استانهای سازمان صدا و سیما افتخار آفرید و تندیس بهترین برنامه نوجوان با نام گپ در سیما به محسن خلیفه، تندیس گزارش بهترین مستند خبری به سعید پرویزی و تندیس مرکز برتر به صدا و سیمای مرکز فارس، اهدا شد همچنین واحد موسیقی دو جایزه و دوتقدیر و واحد پژوهش نیز سه جایزه دریافت کردند.

 

دستاوردهای درخشان صدا و سیمای مركز فارس در بیست و یکمین جشنواره توليدات مراكز استان ها :

  1. علی خورشید سوار دربخش فضای مجازی با عنوان خلاقیت و نوآوری موفق به کسب تندیس، رتبه اول، دیپلم افتخار و دریافت جایزه
  2. ابوالحسن کرمی دربخش اصلی- فضای مجازی پیام رسان ها، کسب تندیس، دیپلم افتخار بهترین پیام رسان
  3. محسن خليفه از فارس با برنامه "گپ"  کسب تندیس و جایزه بهترين برنامه
  4. آرش جمال الديني با " نمايش سووشون" تنديس بهترين نمايش راديويي
  5. سعید پرویزی با خبرمستند "گندم نمای خاک فروش"و "درختان بی سایه" کسب تندیس، دریافت جایزه ودیپلم افتخار بهترین خبرنگار
  6. مجید پایدار برنامه طنز با عنوان خودمونی و دریافت دیپلم افتخار بهترین بسته طنز
  7. سید احمد حجازی  برنامه ترکیبی با عنوان گپ و دریافت دیپلم افتخار بهترین تیتراژ
  8. وحید سپهر تاج برنامه گپ و دریافت دیپلم افتخار بهترین مجری مرد
  9. مهدی فرخی برنامه گپ و دریافت دیپلم افتخار بهترین تصویر برداری
  10. علی رشیدی بهترین برنامه طنز و سرگرمی
  11. فرزاد کشاورز برنامه شکرخند و دریافت دیپلم افتخار بهترین برنامه طنز و سرگرمی
  12. من یک چوپانم به کارگردانی حمید هاشم زاده در ساختار مستند
  13. آن مرد زنده است به تهیه کنندگی علی نیکومنش در ساختار مستند
  14. امين فخارپور در ساختاربرنامه رادیویی تركيبي ساده،  لوح تقدير بهترين برنامه نوجوان براي برنامه " بيست بيست"
  15. سردار مهرنجان با صدابرداری امین فخارپور باساختار مستند رادیویی
  16. فاطمه وكيلي در ساختار مستند رادیویی و در بخش برگزيدگان جشنواره بین المللی ABU، دریافت لوح تقدیر
  17. برنامه رادیویی فرصت پرواز به تهیه کنندگی صدیقه کاظمی در بخش معارف اسلامی
  18. برنامه رادیویی بچه ها سلام به تهیه کنندگی فریبا هاشمی در بخش کودک
  19. سید هادی حسینی صدابرداری نمایش رادیویی سووشون
  20. مهنوش رمضانی با بازیگری نقش اول زن در نمایش رادیویی سووشون
  21. شعرو شور به تهیه کنندگی الهام کشوری در بخش شعر و موسیقی برنامه های رادیویی
  22. مهدی ثابت دربخش مستند خبری تلویزیونی  با عنوان گندم نمای خاک فروش ودرختان بی سایه و دریافت دیپلم افتخار بهترین تصویربردار
  23. الهام پورحسین  در بخش فضای مجازی خبر و دریافت دیپلم افتخار بهترین سردبیر
  24. زندگی نامه شهید عبدالله اسکندری به پژوهشگری ندا سید چاوش در بخش پژوهش با ساختار فرهنگی
  25. خشکسالی،آثار و پیامدهای آن در استان فارس به پژوهشگری اسفندیار محمدی با ساختار اجتماعی
  26. تحلیل رابطه بین صنعت گردشگری و رشد اقتصادی در ایران به پژوهشگری عبدالرضا رضایی با ساختار اقتصادی
  27. حامد فقیهی دربخش ویژه آکاپلا با عنوان بیا تا گل برافشانیم با دریافت دیپلم افتخار بهترین خواننده کاپلا
  28. مهدی کرمی در بخش سلامت با عنوان اسم غمگین طلاق با دریافت دیپلم افتخار بهترین خواننده
  29. سید امیر رضا منافی در بخش فضای مجازی موفق به کسب رتبه اول، دیپلم افتخار ودریافت جایزه
  30. احمد رضا سهرابی در بخش کاریکاتور فضای مجازی با عنوان کاریکاتور موفق به کسب رتبه اول، دیپلم افتخار ودریافت جایزه

همچنین ۱ -فیلم داستانی کوتاه پدر خوب۲ -صدابرداری مجموعه طنز شکرخند ۳ -کارگردانی برنامه ترکییی گپ۴ -گرافیک (گپ) ۵-گزارشگر مرد (گپ)۶-"آن مردزنده است" تقدیر بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس کشور از افتخارات و موفقیت های هنرمندان صدا وسیمای فارس در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها درشهر کرد بود.