جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

صدا و سیمای فارس توانمندی جمهوری اسلامی ایران در خدمت رسانی به احاد جامعه را به رخ می کشاند . - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیمای فارس توانمندی جمهوری اسلامی ایران در خدمت رسانی به احاد جامعه را به رخ می کشاند .

روابط عمومی صدا وسیمای فارس

فرمانده سپاه فجر استان در دیدار مشترک  با مدیرکل و مدیران صدا و سیمای فارس از آغاز آبادانی 6 دهستان بزرگ در استان خبر داد وصدا و سیما را برای همکاری در این کار مهم به  مشارکت طلبید.

سردار سید هاشم غیاثی در این نشست دو ساعته با مطلوب توصیف کردن همکاری صدا و سیمای فارس با سپاه فجر استان روحیه بسیجی و باور به حرکت های انقلابی  و اسلامی در کنار کار مخلصانه برای مردم را از مولفه های موفقیت سازمانها و نهاد های انقلابی بر شمرد و از  توجه رو به رشد صدا و سیمای فارس به تقویت روحیه جهادی وجبهه انقلابی با تولید آثار ماندگار ارزشی در حوزه های سیما ،صدا ،خبر و موسیقی قدر دانی کرد .

فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به فعالیت این نیرو در راه اندازی موکب احمد بن موسی. ع. در اربعین سال گذشته و برنامه ریزی گسترده برای خدمت بیشتر به زایران کربلا در اربعین امسال پذیرش مسئولیت کمیته اطلاع رسانی و جذب کمک های مردمی این موکب توسط صدا و سیما را موجب دلگرمی دانست و با تاکید بر اینکه این موکب متعلق به همه مردم است حمایت همه جانبه از آن توسط مردم را خواستار شد .

اطلاع رسانی و برنامه سازی برای تبیین بیش از گذشته حرکت بی بدیل راهیان نور و همکاری رسانه با سپاه و بسیج در ماموریت های اجتماعی عام المنفعه بخش دیگر صحبت های سردار غیاثی بود .

مدیر کل صدا و سیمای فارس نیز در این دیدار با تبریک هفته دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نهادی مردمی و انقلابی توصیف کرد که با اقتدار از دستاوردهای نظام و انقلاب حفاظت و پاسداری می کند

سید تقی سهرابی صداو سیما  را امین نظام و مورد اعتماد مردم معرفی کرد و گفت همکاری دو نهاد انقلابی سپاه و رسانه ملی در سطوح مختلف موجب خشنودی دوستان و خشم دشمنان است .

سهرابی تولید صد اثر رادیویی ،تلویزیونی ،خبری و موسیقایی با موضوع ایثار ،جهاد و شهادت در یک سال گذشته را نتیجه تعامل بیش از پیش صدا و سیما با سپاه فجر استان دانست و از رونمایی از این آثار در آینده نزدیک با حضور مدیران ارشد سازمان صدا و سیما در استان فارس خبر داد

در این نشست مدیران دو دستگاه نیز در خصوص موضوعات مختلف اظهار نظر کردند و خواستار ادامه تعامل با برگزاری نشست های مشابه شدند