جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

صدا و سیمای فارس ، آماده انعکاس جلوه های استقبال شهدا - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیمای فارس ، آماده انعکاس جلوه های استقبال شهدا

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / رویدادهای مرکز

صدا و سیمای فارس ، آماده انعکاس جلوه های استقبال شهدا

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / رویدادهای مرکز

صدا و سیمای مرکز فارس با استقرار 20 دوربین مسیر دو کیلومتری استقبال مردم شیراز از کاروان 94 شهید گمنام را به صورت زنده در سیمای فارس و چندین شبکه ملی و بین المللی منعکس می کند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس؛ همزمان با ورود کاروان شاهدان بصیر به شیراز ، 5 گروه خبری، سه دستگاه واحد سیار با 12 دوربین ، یک گروه مستندساز و دو گروه تهیه گزارش ، مسیر دو کیلومتری این رویداد مهم فرهنگی را پوشش رسانه ای می دهد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: به همین مناسبت ویژه برنامه شاهدان بصیر با حضور کارشناسان، مداحان ، شاعران و خانواده معظم شهدا و ایثارگران از ساعت 7 و سی دقیقه صبح از سیمای مرکز فارس به صورت زنده پخش می شود که در همین برنامه مراسم تشییع شهدای گمنام به صورت لحظه به لحظه منعکس می شود.

سهرابی با بیان اینکه برای انعکاس رسانه ای این رویداد بیش از 200 کارشناس فنی، هنرمند و برنامه ساز این مرکز فعالیت می کنند؛ گفت: این رسانه همزمان با سیمای فارس تصاویر زنده تشییع شهدا را در اختیار شبکه های ملی و بین المللی رسانه ملی قرار می دهد تا بر اساس هماهنگی صورت گرفته در قالب میان برنامه جلوه هایی از مراسم پخش شود.

وی خاطرنشان کرد: پیش بینی حضور گسترده مردم قدرشناس شیراز در استقبال از کاروان شهدای گمنام و اعتقاد قلبی عوامل رسانه ملی به پاسداشت خون شهدا موجب شد تا این رسانه برای این نخستین بار همه مسیر 2 کیلومتر دروازه قرآن تا حرم مطهر احمد بن موسی علیه السلام را برای انعکاس تلویزیونی پوشش دهد.

کاروان 94 شهید گمنام از 23 دی ماه با استقبال مردم نورآباد ممسنی وارد استان فارس شدند که آن مراسم هم به صورت زنده در سیمای فارس و 7 شبکه ملی و بین المللی منعکس شد. / د