جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

صدا وسیمای فارس حسینیه اربعین است - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا وسیمای فارس حسینیه اربعین است

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

صدا وسیمای فارس حسینیه اربعین است

روز اربعین یک قدرت نمایی مؤمنانه است ومردم هوشمند فارس حضوری یکپارچه در حرم مطهر احمد بن موسی علیه السلام خواهند داشت.

سید تقی سهرابی مدیرکل صدا وسیمای فارس در نشست هم اندیشی مراسم اربعین حسینی که در این مرکز برگزار شد گفت: از ابتدای ماه محرم تا الان برنامه های ویژه که توسط برنامه سازان خدوم این مرکز تولیدشد،همه مخاطب پسند بود وبا مخاطبان خیلی خوب توانستند ارتباط برقرار کنند، اما همه این تلاشها یک طرف، تلاش برای انعکاس باشکوه ارادت مردم شیراز و فارس به خاندان عصمت و طهارت در روز اربعین یک طرف.

وی موفقیت های پی در پی مرکز فارس را به برکت نام امام حسین علیه السلام دانست وتاکید کرد: کارکنان صدا وسیمای فارس هم در رادیو هم تلویزیون هم خبر، همچنین خبرنگاران آزاد شهرستانها ونیز فضای مجازی همان طور که از آغاز محرم تا الان از هیچ کوششی دریغ نکردند وهمه تلاش خود را بکارگرفتند تا ارادت مردم شریف فارس وسومین حرم اهل بیت علیهم السلام را به نحو شایسته از شبکه استانی وشبکه های سراسری به تصویر بکشنددر اربعین نیز منسجم تر انرژی را متمرکز کرده اند تا سوگواری مردم عزیز فارس و شیراز را در عزای سالار شهیدان به نحو احسن و به طورشایسته به تمام جهان مخابره کنند.

وی مردم فارس را فرهیخته و ارادتمند به اهل بیت علیهم السلام دانست و گفت: در روز اول که برنامه چلچراغ شروع شد از شهرهای مختلف تماس داشتیم، هفت الی 8 قسمت برنامه باید پخش شود که مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار کند ولی با این برنامه از همان روز اول مخاطب توانست ارتباط برقرار کند و همراهی خوبی داشته باشد.

وی به حضور موثر مسئولان استانی در برنامه ها اشاره کرد وگفت:حضورمسئولان در برنامه های ویژه اربعین قابل توجه است. هم علما و هم مسئولان موکب احمدبن موسی علیه السلام و سایر کسانی که باید بیایند در این برنامه ها صحبت کنند برنامه ریزی های خوبی داشتند. این کار شایسته را قدردان هستیم .انشاءالله خود امام حسین علیه السلام به همه پاداش نیک بدهد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود افزود: همه انرژی ها برای اربعین متمرکز شود ، روز اربعین یک قدرت نمایی مؤمنانه است ومردم هوشمند فارس و ارادتمندان به حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام حضوری یکپارچه در حرم مطهر احمد بن موسی علیه السلام خواهند داشت.

سهرابی با اشاره به بیان ارزشمند حضرت آیت الله ایمانی نماینده معزز ولی فقیه در استان فارس وامام جمعه شیراز گفت: مردم در روز اربعین به گونه ای عمل خواهند کرد که شیراز را با اربعین بشناسند و یاد اربعین یادآور ارادت مردم فارس به کربلا باشد.

وی تاکید کرد: صدا وسیمای فارس حسینیه اربعین است و تمام حوزه ها بدون استثناء در خدمت اربعین هستند.اربعین باید به نام شیراز ثبت شود. انشاء الله حضور گسترده مردم در ارادت به خاندان عصمت و طهارت را انعکاس می دهیم و مثل روز قدس مثل تشییع شهدای بصیر، برگ زرین دیگری به افتخار فارسیان رقم خواهیم زد.

مدیرکل صدا وسیمای فارس به حضور افزون بر 400 نفر از همکاران و استقرار گسترده گروه های برنامه سازی در مسیرهای منتهی به حرم مطهر شاهچراغ علیه السلام اشاره کرد وگفت: هم مسیر چهار راه پیروزی هم در خیابان حضرتی هم خیابان 9 دی و هم سه راه احمدی، همکاران آماده پوشش صدا وتصویر هستند و واحد سیار و دوربین های متعدد در حرم مستقر هستند و به صورت زنده و مستقیم ارادت مردم را به خاندان عصمت و طهارت از طریق شبکه های متعدد ملی و استانی وفراملی رادیویی وتلویزیونی انعکاس می دهند.