سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳۰ دی ۱۴۰۰

صداوسیمای فارس کنگره شهدای عشایر استان را پوشش رسانه ای می دهد - نمایش محتوای خبر

 

 

صداوسیمای فارس کنگره شهدای عشایر استان را پوشش رسانه ای می دهد

صداوسیمای فارس کنگره شهدای عشایر استان را پوشش رسانه ای می دهد

 

 

فرمانده سپاه عشایر ناحیه فارس در جلسه شورای معاونین صداوسیمای فارس از برگزاری کنگره شهدای عشایر استان اسفندماه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای فارس ، سرهنگ سید محمد شکوهی در این جلسه با بیان اینکه 20 درصد شهدای عشایر کشور متعلق به استان فارس هستند افزود: این استان دو هزار شهید عالی مقام عشایر را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه عشایر فارس افزود : کنگره شهدای عشایر استان سوم اسفند با حضور مسوولان کشوری و لشکری در شیراز برگزار می شود .

سرهنگ سید محمد شکوهی با قدردانی از تلاش های صداوسیمای فارس برای به تصویر کشیدن غیرت و شجاعت رزمندگان عشایر در دوران دفاع مقدس و دفاع از حریم ولایت و همچنین تولید برنامه های جذاب رادیویی و تلویزیونی برای بیان زحمات این قشر مهم در استان به بیان ابعاد برگزاری این کنگره پرداخت و خواستار ادامه حمایت های صداوسیمای فارس برای برگزاری باشکوه این کنگره شد .

در این نشست مدیرکل صداوسیمای فارس با گرامیداشت یاد و خاطره دلاورمردی های شهدای عشایر و قدردانی از تلاش تاریخی این قشر جامعه در انقلاب گفت: عشایر نقش برجسته و ممتازی در عرصه های مختلف کشور بر عهده دارند و همه وظیفه داریم این نقش و جایگاه را تقویت کنیم.

سهرابی با ارزشمند توصیف کردن فعالیت های فرهنگی برای بیان و بازنمایی خدمات عشایر استان برگزاری کنگره شهدای عشایر در فارس را اقدامی در خور تحسین خواند و افزود : صداوسیما پوشش رسانه ای کنگره را در چهار حوزه سیما ، صدا ، خبر و فضای مجازی در دستورکار خود قرار خواهد داد .

در این نشست همچنین بر تعامل بیشتر صداوسیما و بسیج عشایری استان تاکید و در خصوص توجه بیش از پیش به کیفیت برنامه های رسانه ای صداوسیمای استان در خصوص عشایر تبادل نظر شد .