جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

شیراز میزبان چهاردهمین کنفرانس آموزش ریاضی کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

شیراز میزبان چهاردهمین کنفرانس آموزش ریاضی کشور

شیراز / خبرگزاری صدا و سیما / علمی

شیراز میزبان چهاردهمین کنفرانس آموزش ریاضی کشور

شیراز/خبر گزاری صدا و سیما / علمی  

رئیس اتحادیه انجمن های معلمان ریاضی ایران در شیراز گفت: چهاردهمین کنفرانس آموزش ریاضی کشور، شهریور 95 در شیراز برگزار می شود.

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما ، خلیل شکوریان افزود: این کنفرانس همه ساله با همکاری اتحادیه انجمن های  ریاضی ایران در یکی از  استان ها برگزار می شود.

وی با اشاره به تاریخچه شکل گیری این همایش گفت: کنفرانس ریاضی در سال های آغازین از طریق وزارت علوم و در دانشگاه های مختلف برگزار می شد که با توجه به استقبال خوب معلمان از این همایش از سال 75 با هدف تبیین روشهای جدید آموزش درس ریاضی  برای معلمان ریاضی سراسر کشور شکل گرفت.

رئیس اتحادیه انجمن های معلمان ریاضی ایران افزود: استقبال معلمان ابتدایی از سیزدهمین دوره کنفرانس ریاضی موجب  تقویت حضور معلمان ابتدایی در کنفرانس های بعدی شده است.

شکوریان در رابطه با نحوه شرکت همکاران فرهنگی در این کنفرانس گفت: همکاران علاقمند می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی یا ارسال مقاله به پایگاه اینترنتی کنفرانس های آموزش ریاضی ایران http://www.uimecedu.ir  و یا پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش وپرورش فارس http://fars.medu.ir  مراجعه کنند.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ