حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

شکرخند(مشاعره طنز) - نمایش محتوا کلی

 

 

شکرخند(مشاعره طنز)

Loading the player...
این برنامه در 15 قسمت 30 دقیقه ای از سیمای مرکز فارس در حال پخش است.
این برنامه که در ساختار مسابقه تهیه و تولید شده است 4 شرکت کننده خردسال دارد که در قالب یک مسابقه طنز گونه به مشاعره می پردازند. با توجه به نو بودن قالب ارائه شده و خواندن اشعار طنز توسط طنز پردازان خردسال این برنامه را منحصر به فرد کرده است و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است.
پس از پخش تیتراژ مجري برنامه با خوانش شعريا متني طنز گونه برنامه را شروع مي كند و پس از آن شرکت کنندگان به مشاعره می پردازند و مجری در فواصل برنامه با زبان طنز همراه با شعر شناسي برنامه را اداره خواهندكرد.
آیتم های برنامه:
شعر خوانی: چهار شركت كنندهدر ده دور مشاعره طنز را برگزار و شعر طنز خور را به صورت كامل قرائت مي كنند.
لطيفه گويي: هركدام از شركت كنندگان لطيفه های طنز خود را قرائت می کنند و به بهترین لطیفه از نظر محتوا و شکل اجرا امتیاز داده می شود.
مشاعره دوری: در ابتدا یک نفر از شرکت کنندگان شعری را قرائت می کنند و پس از آن دیگران به صورت دوره ای شعر خود را قرائت می کنند.
مشاعره واژگان: ابتدا توسط مجری واژه ای قرائت می شود و پس از آن شرکت کنندگان با توجه به آن موضوع و واژه به مسابقه می پردازند.
وله: در بين هر آيتم وله هاي طنز متناسب با هر آيتم پخش خواهد شد.
 
عوامل تولید:
تهیه کننده :علی رشیدی
کارگردان :فرزاد کشاورز
تصویر و نور :فرید هاشم زاده ،ابوذر گلستانی

 

 

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام و تشکر از برنامه طنز شما خواستم بگم در... سید حسین ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ۲۲:۲۸

سید حسین
با سلام و تشکر از برنامه طنز شما خواستم بگم در انتخاب برنده های برنامه گزینشی عمل نکنید بچه ها حساس هستند و دوست دارند بدونند هیات داوری بر طبق چه ملاکهایی برنده را مشخص میکند.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ۲۲:۲۸