جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

شب پارسی آیینه تمام نمای شهرستان های مختلف استان فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

شب پارسی آیینه تمام نمای شهرستان های مختلف استان فارس

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

برنامه تلویزیونی شب پارسی در دوره جدید با تغییر رویکرد و توجه بیش از پیش به حضور ومشارکت مخاطبان در تولید  و پخش برنامه در شب های باشکوه شعبان میزبان اقشار مختلف مردم در این برنامه است.

شب سوم شعبان جمعی از فرماندهان و نیروهای نظامی سپاه فجر فارس روز خود را در این برنامه جشن گرفتند.

در این برنامه همچنین عشایر منطقه جره وبالاده  شهرستان کازرون یک شب را به خود اختصاص دادند و اهالی داراب میمند نیز به همراه فرماندار شهرستان ، در این برنامه از قابلیت های فرهنگی، اقتصادی، گردشگری و اجتماعی شهرشان با مردم گفتگو کردند.

حضور مردم ومسئولان شهرهای مختلف در فضایی شاد و با نشاط و بیان ظرفیت های شهرستان ها تلاشی است با هدف توجه رسانه  به همه مناطق و شهرستانهای استان همچنین تهیه کننده این برنامه توجه به ورزش را با دعوت از هیئت های  مختلف ورزشی به همراه خانواده هایشان برای ترویج فرهنگ ورزش و توجه به نقش خانواده در دستور کار خود قرار داده است.

تهیه کنندگی شب پارسی را شهریار باقری نژاد ، تصویر و نور: ابوذر گلستانی، رضا حقیقی ، فرشید عباسپوری ،شهاب فردوسیان ، صدا : غلامرضا اوجی ، مجتبی مقدم ،کارگردان هنری و تلویزیونی : ذبیح الله قادری ،تدوین : محمد مقتدری و دستیاری تهیه و هماهنگی  برنامه را رضا جابری به عهده دارد.