سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

شاهدان بصیر - نمایش محتوا کلی

 

 

شاهدان بصیر

Loading the player...

صبح امروز «پنج شنبه» مصادف با رحلت حضرت معصوم سلام الله علیه، حدود 100 شهید گمنام دوران دفاع مقدس میهمان مردم سومین حرم اهل بیت علیه السلام بودند. کاروان «شاهدان بصیر» در اولین روز از دومین ماه زمستان 94 میهمان همسایه گان احمد بن موسی علیه السلام شدند تا بار دیگر اراده های ما را که در گذر زندگی گاهی به سستی می رود محکم نمایند

این روزها همه از عظمت مراسم تشییع شهدا می گویند، لحظه ای از زمان که به عنوان یک «روز خدا» در تاریخ ثبت شد. همه می گویند، مردم به تشییع شهدا رفتند، اما درواقع، شهدا بودند که به تشییع ما آمدند. مگر زنده تر از «شهید» هم یافت می شود؟ آن ها، خود نبض حیات جامعه بشری هستند، تاریخ را ساخته‌اند و می سازند. امروز هم در افکار عمومی فراموش نمی شود. از پیرمرد روی ویلچر گرفته تا مادرانی با چشمان خیس که سالها چشم انتظار دیدن فرزندان جاویدالاثرشان هستند.

 شاهدان بصیر وِیژه برنامه مراسم تشییع شهدای گمنام از ساعت 7:30 تا 11:30  به صورت زنده  از سیمای مرکز فارس پخش گردید. پوشش زنده مراسم از شبکه های قرآن، شما ،خبر و 5 تهران، پخش  تصاویر زنده  تشییع شهدای گمنام  از 4 نقطه شیراز ، گفتگو با مادر سه شهید و جانباز 70 درصد و شاعر دفاع مقدس از دیگر بخش های این برنامه بود.

سال تولید: 1394

سیمای مرکز فارس