سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

شادی و نشاط خانه های فارسی ها، رهاورد صدا و سیمای فارس در سالروز میلاد امام خوبی ها - نمایش محتوای خبر

 

 

شادی و نشاط خانه های فارسی ها، رهاورد صدا و سیمای فارس در سالروز میلاد امام خوبی ها

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

شادی و نشاط خانه های فارسی ها، رهاورد صدا و سیمای فارس در سالروز میلاد امام خوبی ها

صدا و سیمای مرکز فارس با برنامه های شاد در روز میلاد امام علی (ع)، میهمان خانه های استان فارسی ها می شود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز فارس، مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: کارکنان حوزه پیام این مرکز در بخش های مختلف صدا، سیما، خبر و فضای مجازی تلاش می کنند که در روز پنج شنبه 7 بهمن ماه مصادف با سیزدهم رجب، به مناسب میلاد مولای متقیان، امام علی (ع)، شادی میهمان خانه استان فارسی ها شود.

سید تقی سهرابی با بیان این که همه حوزه های پیام از نخستین ساعات این روز برنامه های شاد و متنوعی دارند افزود: سیمای مرکز فارس با پخش ویژه برنامه ترکیبی صبح پارسی با حضور مهمانان، کارشناسان و اجرای وله و سرود برنامه های خود را آغاز می کند.

وی گفت: ویژه برنامه کاشانه مهر به مدت 90 دقیقه، دیگر برنامه ای است که سعی می کند با حضور کارشناسان، خواننده و پخش سرود، در شادی بخشی به مردم در روز میلاد امام علی (ع)، سهیم باشد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با اشاره به ویژه برنامه های کودکان ادامه داد: گمپ گلا برنامه ای است که به زبان کودکانه، مولای متقیان و ویژگی های آن امام همام را بیان می کند.

سید تقی سهرابی افزود: برنامه زنده ترکیبی دلگشا از 5 تا 7 بهمن، هر شب به مدت 70 دقیقه با حضور کارشناسان  و پخش وله و حضور خواننده های مطرح، شادی را به خانه های استان فارسی ها می آورد.

وی گفت: اجرای مسابقه با اهدای جوایز ارزنده، معرفی کتاب های مرتبط با ویژگی های اخلاقی امام علی (ع)، برگزاری پویش پدران آسمانی با قالب برنامه های کاربرساخته و پخش فیلم های طنز مستربین پلیس می شود و مومیایی 3، مولودی خوانی، هم خوانی، وله و سرودهایی با مضامین میلاد امام علی (ع)، از دیگر برنامه های سیمای مرکز فارس در روز میلاد مولای متقیان است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با بیان این که حوزه صدای مرکز فارس هم برنامه های مختلفی برای روز میلاد امام نخست شیعیان دارد افزود: دو ویژه برنامه با موضوع میلاد امام علی (ع) از رادیو فارس پخش خواهد شد.

سید تقی سهرابی گفت: این دو برنامه شامل پسین دلگشا و نارنجستان است که پسین دلگشا روز چهارشنبه از ساعت 18 و 30 دقیقه به مدت یک ساعت و نارنجستان از ساعت 9 تا 11 روز پنج شنبه به روی آنتن می رود که با حضور کارشناسان، خواننده های مطرح و اجرای برنامه های شاد، مهمان خانه ها می شوند.

وی گفت: برنامه های کوچه باغ ترانه، گذر 4 فصل، پیام رادیو فارس، مثل سایه مثل کوه، اسیر دل ها، دور عاشقان، سایه آفتاب، راه کار و میان برنامه هایی همچون سرود، مولودی و طنز مرتبط با میلاد امام علی (ع)، از دیگر برنامه های حوزه صدای مرکز فارس در این روز مبارک است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس افزود: کارکنان حوزه فضای مجازی با تولید ۵ استوری ویژه صفحات مجازی با موضوعات جشن میلاد امام علی (ع)  و بزرگداشت مقام پدر، سعی دارند سهمی در شادی مردم استان فارس در این روز داشته باشند.

سید تقی سهرابی گفت: طراحی صفحه و بنر ویژه ماه رجب و میلاد امام علی (ع)  تارنمای مرکز فارس با قابلیت اتصال به آرشیو تولیدات مرکز فارس، تقطیع و گلچین برنامه های سیما و صدا و انتشار در فضای مجازی و توزیع و انتشار تولیدات کاربرساخته همچون گروه های سرود آباده و گراش از دیگر برنامه های حوزه فضای مجازی صدا و سیمای مرکز فارس در روز میلاد مولای متقیان است.

وی به جایگاه خبر در اطلاع رسانی و انعکاس شادی شیعیان در روز میلاد امام علی (ع) گفت: پخش گزارش های خبری و تولیدی تهیه شده توسط خبرنگاران و گزارشگران معاونت خبر صدا و سیمای مرکز فارس به همین مناسبت، بخشی از تلاش کارکنان این معاونت است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با بیان اینکه 55 خبرنگار آزاد صدا و سیمای مرکز فارس در 36 شهرستان شادی مردم در روز میلاد نخستین امام شیعیان را پوشش می دهند افزود: تلاش کارکنان حوزه خبر از دو بخش خبری ساعت 16 و 45 و 20 و 45 سیما و 16 رادیو، به سمع و نظر مردم فارس می رسد.

سید تقی سهرابی افزود: دبیران و سردبیران خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس نیز با انتشار خبرها، گزارش ها، تصاویر و عکس های تهیه شده در این معاونت از شادی مردم در این روز، سهمی در انتقال شیوه و سبک زندگی پیروان امام علی (ع) داشته باشند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس تاکید کرد: پخش این برنامه ها گوشه ای از ارادت کارکنان سیمای شبکه فارس به اهل بیت علیهم السلام است.