حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۷

سهرابی در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت هفته کارگر - نمایش محتوای خبر

 

 

سهرابی در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت هفته کارگر

روابط عمومی صدا و سیمای فارس

جامعه شریف کار وکارگران ارزشمند استان را وارد فضاهای سیاسی نکنید.

در اولین روز هفته بزرگداشت کاروکارگر مدیرکل تعاون،کارواموراجتماعی،رئیس خانه کارگر وجمعی از مسئولان ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر در صداوسیمای فارس با مدیر کل رسانه ی استانی دیدار و گفتگو کردند.

مختاری مدیر کل تعاون،کار و امور اجتماعی در این دیدار هفته کار وکارگر را فرصت مناسبی برای بیان زحمات وانعکاس مطالبات به حق قشر زحمت کش کارگری دانست و افزود : از صداوسیما توقع می رود همچون چند سال گذشته در این هفته همراه و همگام جامعه کارگری استان باشد.

وی راه اندازی برنامه مستقل رادیویی در طول سال با نام و نشان کارگران را موضوعی مهم برای توجه بیش از پیش به خانواده بزرگ کارگری استان دانست.

علی راستگو دبیر اجرایی خانه کارگر فارس نیز در این جلسه به تشریح برنامه های این هفته پرداخت وگفت: برگزاری یادواره شهدای کارگری ، برپایی جشن بزرگ کارگری ، راهپیمایی خانوادگی و دیگر برنامه های برنامه ریزی شده ، عمده موضوعاتی است که در این هفته اجرا و اقدام خواهد شد.

سهرابی مدیرکل صدا و سیمای فارس در این دیدار با گرامیداشت یاد و نام شهدای کارگر و بزرگداشت مقام کارگران تلاش همه جانبه برای کرامت بخشیدن به کار و بزرگ داشتن کارگر را وظیفه ای همگانی دانست و رسانه ها را در این خصوص جلودار و پیشقدم شمرد و گفت: آموزه های غنی دینی،تجارب ملی و فرهنگ متعالی مهم دانستن کار محتوای ارزنده ای برای فرهنگ سازی تعالی کار و پاسداشت مقام کارگر است.

سهرابی با اشاره به جامعه بزرگ وتاثیر گذار کارگری در کشور و استان افزود: توجه خاص به این جامعه بزرگ، کشور را در رسیدن به خودکفایی یاری می دهد .

مدیرکل صداوسیمای فارس با مهم خواندن حمایت از تولید و کالای ایرانی افزود: برای برون رفت از مشکلات اقتصادی مهمترین کار توجه به کالاهای ایرانی ومصرف تولیدات داخلی است که حاصل فکر و ایده و تلاش ایرانی است و کارگران در این خصوص نقش ویژه ای دارند.

سهرابی افزود: برای آبادانی و رونق اقتصادی کشور لازم است همه با هم باشیم؛دست به دست هم بدهیم وتوان تخصص و سرمایه ها را در مسیر رشد و توسعه کشور قرار دهیم.

مدیر کل صدا و سیمای فارس با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تصریح کرد: در دهه چهارم انقلاب فکر و اندیشه ی همه ما از جمله کارگران باید معطوف به کار و تلاش برای سر بلندی میهن باشد، بنابراین شتاب جامعه کارگری در رسیدن به اهداف بلند توسعه کشور در گرو دوری از فضای سیاسی است.