رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

سلام کشاورز - نمایش محتوا کلی

 

 

سلام کشاورز

Loading the player...

 سلام کشاورز برنامه ای است که روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 19:30به مدت 15 دقیقه از سیمای مرکز فارس پخش می شود. این برنامه به معرفی توانمندی ها، بیان مشکلات و ارائه  راهکارهای توسعه بخش کشاورزی ، نحوه ی تولید محصولات سالم و ارگانیک، چگونگی استفاده بهینه و هدفمند از منابع آب ، خاک، انرژی و افزایش توانمندی های بخش کشاورزی استان بارویکرد آموزشی ترویجی به صورت ترکیبی و با مشارکت سازمان جهاد کشاورزی استان فارس تولید و پخش می شود.

از آن جا که استان فارس قطب کشاورزی ایران اسلامی است و در بسیاری از محصولات کشاورزی در کشور عزیزمان حائز رتبه نخست است، پرداخت به موضوع کشاورزی آنهم به صورت برنامه ای مستقل در دستور کار تهیه و تولید قرار گرفت. این برنامه تاکنون نقش بسزایی در آگاهی بخشی کشاورزان ارزشمند برای  ارتقاء سطح کیفی محصولات کشاورزی داشته است.

سال تولید: 1393

تهیه کننده :احمدطایفی

کارگردان:احمد طایفی،محمود پورکمالی

 تصویربرداران: محمود پور کمالی ،محسن نگهداری،میلاد کوهگر

صدابرداران:محمود روزگار ،خلیل میرزاییجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با عرض سلام وخسته نباشيد به عزيزانى كه در تهيه... ايمان طاهرى ۱۳۹۴/۰۴/۱۳ ۱۴:۱۸
سلام از برنامه خوب وموثر سلام کشاورز وشبکه فارس به... ر روزگار ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ ۰۲:۱۵
سلام ممنون ازتلاش های دست اندرکاران،عوامل هنری... سیاوش شجاعی ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ ۲۰:۳۷
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و برنامه خوبتان... محمد هادی ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ ۲۳:۱۲
سلام. چگونه میتوان به آرویش برنامه ها دسترسی داشت؟... فاطمه ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ ۲۰:۰۳
لطفا در خصوص کارآفرینی برنامه های بیشتری پخش کنید ساسان ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ ۰۳:۴۷

ساسان
لطفا در خصوص کارآفرینی برنامه های بیشتری پخش کنید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ ۰۳:۴۷
فاطمه
سلام. چگونه میتوان به آرویش برنامه ها دسترسی داشت؟
من یک برنامه درباره کنترل بیولوژیک آفت کم میوه ی گوجه در بیضا و کنترل آن به وسیله زنبور داشتم. میخاستم فیلمشو داشته باشم
ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ ۲۰:۰۳
محمد هادی
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و برنامه خوبتان
با توجه به اینکه برنامه شما در کشور و در مبحث ترویج و اموزش و مصرف محصولات کشاورزی صاحب جایگاه خاص ویژه ای هست و این نشان از زحمت و تلاش شما در این عرصه هست جای تشکر و قدردانی دارد.لذا با توجه به رسالت و اهداف برنامه خوبتان از گذشته تا حال و با توجه به نامگذاری امسال به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تقاضا دارم برنامه ای در جهت معرفی و اشنای بیشتر هم استانیهای عزیز با تولید کنندگان ماهیان قزل الای استان فارس و خواص این ماهی بسیار با کیفیت و لوکس که در منابع ابی منحصر به فرد پرورش پیدا میکند و جزء محصولات بسیار سالم بخش کشاورزی می باشد تهیه و برای حمایت از تولید کشوری و به خصوص داخل استان و مصرف هم استانی های عزیز پخش نمائید. در اینجا جا داره اعلام کنم اتحادیه تکثیر ، پرورش و صیادی استان فارس امادگی همکاری با شما رو در تمام مراتب دارا می باشد. با تشکر و ارزوی توفیق روز افزون.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ ۲۳:۱۲
سیاوش شجاعی
سلام ممنون ازتلاش های دست اندرکاران،عوامل هنری وفنی این برنامه ؛برنامه ای با محتوا.مخاطب مدار،فنی کارشناسی درحوزه کشاورزی وروستا است. حرمت مخاطب را داشته واجرای آن هم روان وتاثیرگذار است.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ ۲۰:۳۷
ر روزگار
سلام از برنامه خوب وموثر سلام کشاورز وشبکه فارس به خاطر توجه به قشر زحمتکش کشاورز تشکر می کنم به ویژه از مجری محترم برنامه با اجرای ساده، روان ودلنشین.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۵/۱۶ ۰۲:۱۵
ايمان طاهرى
با عرض سلام وخسته نباشيد به عزيزانى كه در تهيه وتوليد اين برنامه زحمت كشيدن، به نظر اين حقير اجراى ساده زيبا و بى الايش مجرى اين برنامه در كنار لهجه صريح وشيرين محلى زيبايى اين مجرى ميتونه اين برنامه مورد توجه ساير هموطنان ما با گويشهاى متفاوت بشه
اميدوارم كه قدر اين پتانسيل هاى هم استانى خودمون رو بدونيم
0 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۴/۱۳ ۱۴:۱۸